پنجره پی وی سی ساخت ایران ارزان با کیفیت

windowdoubleglazed

پنجره پی وی سی ساخت ایران ارزان با کیفیت: کارشناسان در امر دیزاین و طراحی ساختمان امروزه به این نتیجه رسیده اند که در و پنجره دوجداره یو پی وی سی  کمک به سزایی به زیبایی و مدرن سازی ساختمان ها می کند. به همن خاطر است که روز به روز این نوع از درب و پنجره محبوبیت بیشتری می یابد درب و پنجره upvc لولایی که از این نوع درب و پنجره ها است که در ایران بسیار زیاد استفاده می شود.


پنجره پی وی سی ساخت ایران ارزان با کیفیت

با توجه به خواسته مشتری می شود این درب  و پنجره  پی وی سی را به دو حالت بازشو از بیرون یا داخل طراحی نمود که این مورد بسته به نیز مشتری ها و کارفرما دارد. می توان گفت این پنجره های ایرانی ترکیب یا الگویی از پنجره های ثابت نیز می باشند.

در مواقعی که شما نیاز دارید تمام درب و پنجره منزل شما باز شود این نوع بازشو بهترین انتخاب است و راحتی را در اختیار شما می گذارد و برای انواع خانه های ایرانی بهترین گزینه می باشند در این نوع فرم های بیرونی از طریق لولا ها متصل می شوند.

فواید درب و پنجره دوجداره لولایی upvc

این درب و پنجره ها به سفارش کارفرما و مشتری در اندازه های گوناگون قابل ساخت می باشند و محدودیتی وجود ندارد.یعنی درب و پنجره های لولایی را می توان با اندازه های گوناگون ساخت  به طور که در نیاز ساختمان و محیط مورد نظر باشد. انها تا هر ارتفاع و عرضی را می توانند به صورت حداقل و حداکثر پوشش دهند.البته باید گفت درب ها را می توان با سفارش مشتری تا ارتفاع حدود ۲.۵ متر ساخت و همه این ها بسته به نیاز ساختمان می باشد.

این محصول انتخاب مناسبی برای تعویض پنجره های قدیم  می باشد این پنجره و درب ها می توانند هر فضای قدیمی را به یک فضای مدرن و شیک تبدیل نماییند بدون اینکه خرابی به جا ماند در واقع با اسفاده از تکولوژی روز ارس وین ما شاهده این هستیم که تعویض درب و پنجره  قدیمی با درب و پنجره  دوجداره به راحتی و بدون تخریب صورت می گیرد بدون اینکه چهارچوب در از ساختمان کنده شود و خرابی به جا بگذارد و به راحتی قابل تعویض می باشد که این خود یکی از دلایل محبوبیت این پنجره است . با تعویض  در و پنجره های قدیم با در و پنجره های دوجداره پی وی سی  دیگران نگران قبض ماهیانه نخواهید بود و براحتی در مصرف انرژی صرف جویی می کنید.

عبور مرور اسان با استفاده از درب و پنجره  لولایی

درب و پنجره پی وی سی ایرانی لولایی باعث عبور مرور بهتر و دسترسی اسان تر شده  هیچ قسمت از درب و پنجره را حیف نمی کند.نحوه باز و بسته شدن این درب ها بسیار راحت بوده و برای نصب در هر محیط با هر کاربری مناسب می باشند با استفاده از این محصول خانه ای زیبا تر و دلنشین تر با مصرف انرژی کمتری دارید.

روشنی بیشتر ساختمان با شیشه های بزرگ دوجداره پنجره های ایرانی

این درب و پنجره بیشتر دید را نصبت به بیرون بعد از پنجره های ثابت در اختیار شما می تواند بگذارد با قرار دادن شیشه های بزرگ دوجداره روی انها فضا بیرون به بهترین شکل ممکن نمایش می دهند و همچنین عبور و مرور را راحت تر می کنند .

در این گونه  درب و پنجره ها شما  بیشترین نوردهای را دارید و با ان می توانید منزل خود را روشن نمایید با این عمل در مصرف برق نیز بسیار صرفه جویی می شود.از دیگر مزایا این درب و پنجره های تهویه کامل هوای خانه به دلیل باز شدن کامل درب و پنجره می باشد.

پنجره پی وی سی ساخت ایران ارزان

بازشوی لولایی مانند تمام محصولات یو پی وی سی ایرانی  دارای تنوع رنگ و جذابیت فراوان در رنگ های مختلف می باشد.

شرکت پنجره ماندگار با کسب سال ها در زمینه تولید انوع محصولات از جمله پنجره سه جداره و چند جداره upvc امروزه توانسته با افتخار محصولات مختلفی را کیفیت برتر و انواع باز شوهای درجه یک با یراقالات درجه یک وارد بازار نماید و امیدوار است با حمایت از کالای ایرانی این روند پیشرفت همچنان رو به بالا رفتن شود. برای اطلاع از  لیست قیمت های درب و پنجره های دوجداره با همکاران ما در مرکز فروش تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان محصول مورد نیاز شما را برای شما تشریح نمایند و انتخابی درستی با قیمت و کیفیت مناسب را در اختیار شما قرار دهند.


X