پنجره یو پی وی سی اراک با گارانتی خدمات پس از فروش

windowdoubleglazed
پنجره یو پی وی سی اراک با گارانتی خدمات پس از فروش : پنجره یو پی وی سی بسیار سبک است و مقاومت و استحکام بالایی در برابر عوامل مختلف دارد به همین علت است که از آن در ساخت درب و پنجره یو پی وی سی استفاده می شود. پنجره های دوجداره  یو پی وی سی با حفظ انرژی کمک شایانی به کاهش هزینه های مصرفی و صرفه جویی در مصرف انرژی می کنند.پنجره یو پی وی سی اراک با گارانتی خدمات پس از فروش

پنجره UPVCیو پی وی سی پنجره ای است که برای ساخت قاب آن از پروفیل‌های PVC استفاده می‌شود، پنجره، ورودی در دیوار یا درب است که برای عبور نور و اگر بسته یا آب‌بندی نباشد، برای عبور هوا ساخته می‌شود.

کاربردهای پنجره یو پی وی سی

در و پنجره یو پی وی سی دوجداره در سال های اخیر کاربرد غیر منتظره ای پیدا کرده است. و مخصوصاً در ایران از بازار خوبی برخوردار شده است. این رشد غیر منتظره بی دلیل نبوده و دارای ریشه های بسیاری است. در زیر ده دلیل از مهمترین دلایل رشد استفاده از پنجره های upvc را در ایران بر می شماریم : 

دوام و مقومت بالا

عدم نیاز به رنگ آمیزی و ثبات رنگ

وجود رنگهای متنوع

عایق بندی صوتی و حرارتی

افزایش امنیت

ساخت پنجره به تمام اشکال هندسی

شیشه های چندجداره و رنگی

تنوع بسیار بالا در بازشو ها

امکان استفاده از قفل های اتوماتیک

تعویض آسان با پنجره های قدیمی

پنجره یو پی وی سی اراک با گارانتی

۱) دوام و مقومت بالا : در و پنجره upvc بسیار محکم هستند و از این لحاظ با همتای فلزی خود در یک مرتبه قرار دارند. 

۲) عدم نیاز به رنگ آمیزی و ثبات رنگ: پروفیل های upvc سفید هستند و در صورت بالا بودن کیفیت مواد اولیه از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند، زنگ نمی زنند و جلای آن ها تغییر نمی کند. 

۳)وجود رنگهای متنوع: پروفیل upvc به دو صورت رنگی می شود: 

الف) استفاده از پوشش های لمینت بر روی upvc- در این روش پوشش لمینت با ماندگاری بالا روی پروفیل چسبانده می شود و معمولاً طرح دار است، مانند طرح چوب و.... 

ب) رنگ آمیزی ماده upvc- در این روش از رنگ مخصوصی برای رنگ آمیزی ماده upvc استفاده می شود. 

۴) عایق بندی صوتی و حرارتی: یکی از دلایل رشد پنجره های upvc عایق کاری ساختمان است. میزان عایق بندی پنجره های Upvc به شیشه، نوع پروفیل، یراق آلات، نصب، فرایند تولید و مونتاژ، ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید و نوع پروفیل گالوانیزه درون پنجره و ... بستگی دارد که در پروفیل های با کیفیت بالا و عالی و استفاده از شیشه های چند جداره این عایق کاری به بهترین حال انجام می پذیرد. 

۵) افزایش امنیت: در پنجره های دو جداره به علت وجود یراق آلات و چفت های جدید و امکان طراحی پروفیل های امنیتی، ایمنی پنجره چندین برابر شده است. 

۶) ساخت پنجره به تمام اشکال هندسی: به علت امکان تغییر شکل پروفیل upvc با استفاده از دستگاه، می توان آن را به همه اشکال در آورد و خم های دلخواه را در آن ایجاد کرد. بنابراین بدون هیچ مشکلی می توان پنجره را به تمام اشکال هندسی دلخواه تولید کرد. 

۷) شیشه های چندجداره رنگی: بیشترین اتلاف حرارتی از شیشه های پنجره صورت می پذیرد که در صورت استفاده از این شیشه ها و جلوگیری از اتلاف حرارتی، میزان صرفه جویی انرژی به نحو قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. 

۸) تنوع بسیار بالا در بازشو ها: یراق آلات پنجره های upvc حالت های بسیاری برای باز شدن پنجره ها را فراهم می آورند. مانند پنجره های بازشو از کنار و بالا و انواع کشویی و .... 

۹) امکان استفاده از قفل های اتوماتیک: در در و پنجره های upvc می توان از قفل ها و یراق آلات الکترونیکی و کنترل از راه دور استفاده کرد. امکانی که در پنجره های قدیمی آهنی یا آلومینیومی ممکن نبود. 

۱۰) تعویض آسان با پنجره های قدیمی: پنجره های قدیمی را می توان بدون عملیات بنایی و یا به هم ریختن نما، به سادگی با پنجره های upvc تعویض کرد.


X