فروش یراق پنجره دوجداره دو حالته upvc

windowdoubleglazed
فروش یراق پنجره دوجداره دو حالته upvc: رعایت نکردن عوامل مؤثربر کیفیت و استاندارد خرید یراق‌ پنجره دوجداره می‌تواند بر کیفیت پنجره یو پی وی سی دو حالته  تأثیرات منفی بگذارد. یراق‌آلات مرغوب و بی‌کیفیت را می‌توان از هم تشخیص داد. ازجمله مشکلاتی که خریداران پنجره بعد از خرید با آن مواجه می‌شوند این است که بعد از مدتی پنجره کیفیت روز اول را نداشته و دچار مشکل می‌شود؛ بنابراین در هنگام خرید انواع یراق‌آلات دقت شود تا بهترین یراق خریداری شود.


قیمت یراق آلات پنجره دوجداره upvc

فروش یراق پنجره دوجداره دو حالته upvc

تحمل وزن پنجره دو حالته اولین نکته مهم و قابل‌توجه در خرید یراق‌آلات محسوب می‌شود. حداقل وزنی که سیستم یراق در اندازه‌‌های مختلف بازشو باید تحمل کند، صد کیلوگرم است. برای رسیدن به این هدف، مقاومت، اندازه و وزن لولاها باید دقت شود.

یکی از مهم‌ترین و بنیادی‌ترین نکته در خرید انواع یراق‌آلات، عایق بودن آن است که باعث جلوگیری از آلاینده‌های محیطی و صوتی می‌شود.

یکی از نکات مهم جهت خرید بهترین پنجره دوجداره دو حالته این است که پروفیل‌های غیراستاندارد که در آن درصد افزودنی‌های لازم تبدیل PVC به UPVC رعایت نشده، خریداری نشود، زیرا این پروفیل‌ها دارای ثبات کیفیت نیستند و در درازمدت تغییر رنگ و شکل می‌دهند.

توصیه می‌شود یراق‌آلات از نمایندگی‌های معتبر خریداری شود، به دلیل اینکه در نحوه کارکرد پنجره UPVC تأثیرات مستقیم دارد.

خرید یراق پنجره دوجداره

یراق‌آلات با اهمیت ویژه و فوق‌العاده‌ خود در دوام و عملکرد پنجره‌ها، در هنگام خرید باید به‌دقت انتخاب شوند. انتخاب یراق مناسب برای پنجره‌های دوجداره UPVC در کارکرد آن‌ها بیشترین تأثیر را دارد. بی‌توجهی سازندگان این نوع ابزار سبب عدم کارایی لازم و عمر کوتاه پنجره‌ها شده و به دنبال آن مشتریان ناراضی را پدید می‌آورد

یراق آلات یو پی وی سی

فروش یراق پنجره دوجداره دو حالته

مقاومت بالای یراق در برابر زنگ زدگی و رطوبت:

اگر یراق مناسب و با کیفیت جهت پنجره upvc دوحالته انتخاب گردد در زمان های بارندگی و یا رطوبت زیاد و یا در مناطق سردسیری، گرمسیری و مرطوب، هیچگونه تأثیری در نوع آلیاژ یراق نخواهد داشت شرایط آب و هوایی منطقه، در نتیجه در عملکرد لولاها و یراق ها و دستگیره، در اینگونه مناطق هیچگونه اثر منفی نخواهیم دید. پس خیلی مهم است که جنس لولا ها و یراق آلات و دستگیره با توجه به شرایط استفاده پنجره upvc انتخاب گردد.


X