فروش پنجره فلزی دوجداره آلومینیومی کشویی ارزان

windowdoubleglazed
فروش پنجره فلزی دوجداره آلومینیومی کشویی ارزان: یکی از انواع پنجره های دوجداره ، پنجره آلومینیومی دوجداره کشویی رنگی می باشد که با توجه به نوع بازشو طرفداران بسیاری دارد. در این بخش می خواهیم قیمت پنجره آلومینیومی کشویی و عوامل تاثیر گذار بر آن را محاسبه و بررسی نماییم . در کل قیمت پنجره آلومینیومی کشویی رنگی نسب به مدل لولایی به میزان ۱۵ درصد بیشتر می باشد و رنج قیمت پنجره آلومینیومی کشویی ترمال بریک با توجه به نوع یراق آلات و نوع پروفیل از هر متر مربع ۳۵۰ هزار تومان شروع می شود.

قیمت درب پنجره دو جداره کشویی ویستابست

فروش پنجره فلزی دوجداره آلومینیومی کشویی ارزان

همان طور که در بالا گفته شد یکی از انواع پنجره دوجداره فلزی آلومینیومی ، مدل کشویی می باشد که با توجه به اینکه در هنگام باز شدن فضای داخل را اشغال نمی کند ، از این رو طرفداران خاص خود را دارد .

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پنجره آلومینیومی فلزی کشویی :

۱- نوع پروفیل آلومینیوم به کار رفته شده در تولید پنجره الومینیومی کشویی :

با توجه به نوع پروفیل به کار رفته  شده ، وزن ، ضخامت دیواره های آن و همچنین نوع رنگ آن ، قیمت هر متر مربع پنجره آلومینیومی کشویی متفاوت می باشد .

در محصولات تولیدی شرکت پنجره ماندگارجهت پنجره آلومینیومی ترمال بریک از پروفیل سری SS68 شرکت SARAY استفاده می شود .

قیمت پنجره آلومینیومی کشویی

SS68 پنجره کشویی با ظاهری دکوراتیو می باشد که می توان شیشه دوجداره بین ۲۰ تا ۲۴ میلیمتر را در این پنجره تعبیه نمود.

قیمت درب پنجره دو جداره کشویی ویستابست 

فروش پنجره فلزی دوجداره آلومینیومی کشویی

همانطور که می دانید با توجه با ساختار پنجره آلومینیومی کشویی که بازشو در ریل خود به طرفین می رود و همواره یک فضایی جهت حرکت باید داشته باشد از این رو این نوع پنجره عایق ۱۰۰% صوت و حرارت نمی باشد و تا میزان ۷۰% saving انرژی دارد .

به همین دلیل این نوع پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی مناسب فضاهای آشپزخانه و تولیدی می باشد که نیازی به فیتینگ ۱۰۰% ندارند اما جهت بالا بردن این درصد تا میزان ۹۰% در محصولات شر کت فاراد آلومین از پروفیل سری Lift & Slide-SSI128 در تولیدات پنجره آلومینیومی کشویی که پروفیلی تقریباً با دو برابر وزن سری SS-68 می باشد که همان پروفیل پنجره Lift & Slide می باشد با این تفاوت که در این پنجره از یراق آلات Lift & Slide استفاده نمی شود و از غلتک های سرامیکی ویا همان یراق آلات کشویی Sliding استفاده می شود .

این پنجره کشویی ترمال بریک می تواند با لنگه ای به وزن ۳۰۰-۲۵۰ کیلوگرم به ارتفاع ۳ متر ساخته شود. بین لنگه بازشو و کلاف پنجره لاستیک EPDM قرار داده شده تا درزبنذی آن را کامل کند

همانطور که می دانید با توجه با ساختار پنجره دوجداره کشویی که بازشو در ریل خود به طرفین می رود و همواره یک فضایی جهت حرکت باید داشته باشد از این رو این نوع پنجره عایق ۱۰۰% صوت و حرارت نمی باشد و تا میزان ۷۰% saving انرژی دارد .

به همین دلیل این نوع پنجره آلومینیومی مناسب فضاهای آشپزخانه و تولیدی می باشد که نیازی به فیتینگ ۱۰۰% ندارند اما جهت بالا بردن این درصد تا میزان ۹۰% در محصولات شر کت فاراد آلومین از پروفیل سری Lift & Slide-SSI128 در تولیدات پنجره آلومینیومی کشویی که پروفیلی تقریباً با دو برابر وزن سری SS-68 می باشد که همان پروفیل پنجره Lift & Slide می باشد با این تفاوت که در این پنجره از یراق آلات Lift & Slide استفاده نمی شود و از غلتک های سرامیکی ویا همان یراق آلات کشویی Sliding استفاده می شود .

این پنجره کشویی ترمال بریک می تواند با لنگه ای به وزن ۳۰۰-۲۵۰ کیلوگرم به ارتفاع ۳ متر ساخته شود. بین لنگه بازشو و کلاف پنجره لاستیک EPDM قرار داده شده تا درزبنذی آن را کامل کند


X