تعویض پنجره اهنی با upvc ویستا بست در بوشهر

windowdoubleglazed
تعویض پنجره اهنی با upvc ویستا بست در بوشهر: هزینه تعویض پنجره های آهنی و تک جداره با دو جداره ویستا بست می تواند از لحاظ جغرافیایی متفاوت باشد. عواملی مانند اندازه پنجره، سبک و جداره نیز بر هزینه ساخت پنجره دو جداره ویستابست تاثیر می گذارد. پنجره های دوجداره مصرف انرژی را به صورت چشم گیری کاهش می دهند. اگر منزل یا محیط کار شما در یک منطقه پر سر و صدا بنا شده است، نگران نباشید، با استفاده از پنجره دوجداره میزان ورود صدا به محیط شما بسیار کم تر از قبل خواهد شد. این امر به دلیل نوع ساخت پنجره دوجداره است
پنجره دوجداره طرح چوب.

تعویض پنجره اهنی با upvc ویستا بست در بوشهر

هزینه تعویض پنجره آهنی تک جداره

در همین راستا ، صنعت ساختمان کشور با سهمی در حدود ۳۵٪ درصدی از مصرف سالیانه کل انرژی کشور ، موظف است در جهت دستیابی به کاهش حداکثری مصرف سوخت و بهینه سازی منابع انرژی تمام تلاش خود را انجام دهد ، در همین راستا ، با توجه به افزایش چشمگیر  تعرفه ی گاز و برق و افزایش آلودگی هوا و آلودگی صوتی ، تعویض پنجره های آهنی تک جداره تک جداره یا دو جداره آهنی تک جداره و یا آلومینیومی با پنجره های دوجداره ویستابست یو پی وی سی ، تاثیر بسزایی در صرفه جویی منایع انرژی خواهد داشت . 

تعویض پنجره های آهنی تک جداره با پروفیل UPVC

در اکثر موارد جهت تعویض پنجره های آهنی تک جداره با پنجره های دوجداره ویستابست نیازی به تخریب ، آهنکشی و آهنگری وجود ندارد ، از این رو ، در مواردی که سطح مقطع پروفیل های پنجره آهنی تک جداره ۶ سانتیمتر یا بیشتر باشد از پروفیل های معمولی نوساز و در مواردی که سطح مقطع پروفیل پنجره آهنی تک جداره کمتر از ۶ سانتیمتر باشند از پروفیل بازسازی و یا لبه دار برای فرم پنجره های جدید استفاده می گردد که از این طریق پنجره به طور بسیار مناسبی تعویض خواهد شد

تعویض پنجره

تعویض پنجره اهنی با upvc ویستا بست

قیمت تعویض پنجره آهنی تک جداره با پنجره UPVC

از آنجا که به کار گیری پروفیل های بازسازی در پنجره های آهنی تک جداره و آهنی تک جداره نیازی به تخریب ندارد ، لذا به راحتی روی فرم پنجره آهنی تک جداره و یا آلومینیومی سوار شده و نمای پنجره را تحت پوشش قرار خواهد گرفت .نصب پنجره های upvc به راحتی ، به سهولت و در زمان کوتاه انجام شده و آماده استفاده می شوند .

تعویض پنجره آهنی تک جداره

در رابطه با قیمت تعویض پنجره آهنی تک جداره با پنجره دوجداره ویستابست می توان عنوان نمود که در مورد چنین پنجره هایی هزینه های جانبی نظیر ؛ فرزکاری ، جوشکاری و تعویض پنجره ها پس از بازدید از پنجره محاسبه می شود که در این میان ، ۱۰ درصد از کل پروژه  ، به هزینه نصب اختصاص دارد و ۵ درصد نیز هزینه مواد مصرفی برای نصب و ۵ درصد دیگر نیز هزینه فرزکاری می باشد که جمعا هزینه نصب و دمونتاژ ۲۰ درصد کل کار محاسبه می شود ، از سوی دیگر ، در صورت جابجایی در طبقات اگر به بالابر و یا نیروی انسانی نیاز باشد ، معادل ۵ درصد دیگر به هزینه نصب اضافه میگردد که مجموعا ۲۵ درصد خواهد شد . 

تعویض پنجره آهنی تک جداره با پنجره دوجداره ویستابست 

در پروژه هایی که نصب پنجره در شرایط سخت ، نصب در ارتفاع و یا خارج از شهر (بدون هزینه  اقامت و هزینه های جانبی) باشد ، معادل ۵ درصد به کار اضافه میگردد که در این شرایط می توان گفت که مجموعا ۲۵ درصد هزینه نصب و دمونتاژ به هزینه ی کار اضافه می گردد .

پنجره ماندگار بهترین تولید کننده درب و پنجره upvc و با بالاترین کیفیت و خدمات، ضمن بهره گیری از با کیفیت ترین انواع پروفیل پنجره آماده خدمت رسانی به هموطنان می باشد.


X