محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره آتاتک

windowdoubleglazed
محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره آتاتک: شرکت آتاتک در سال 1386 با استفاده از افراد متخصص و با تجربه در ایران کار خود را با سرمایه گذاری شرکای خارجی و ایرانی در زمینه ساخت و تولید پروفیل های یو پی وی سی پنجره دوجداره و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا بر اساس استاندارد های جهانی شروع کرده است. و در طی سال 93 تا 94 طرح توسعه و گسترش کارخانه را داشته اند. پنجره های دو جداره آتاتک نیز از برند های معروف در حوزه پنجره های دو جداره هستند، که در ساخت و تولید پنجره دو جداره آتاتک از پروفیل های یو پی وی سی آتاتک استفاده می شود.


قیمت فروش پنجره دو جداره یو پی وی سی ویستا بست


محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره آتاتک

محصولات با کیفیت خوب شرکت آتاتک، باعث شده که این شرکت به عنوان یکی از شرکت های برترو شناخته شده در زمینه تولید پروفیل های یو پی وی سی برای ساخته پنجره های دو جداره در سطح دنیا باشد.

انواع پنجره دو جداره موجود در بازار:

-پنجره دو جداره کشویی یا پنجره دو جداره ریلی

-پنجره دوجداره لولایی

-پنجره دوجداره خلیجی

-پنجره دوجداره فولکس واگنی

-پنجره دوجداره دایره ای

-پنجره دوجداره سایبانی

و همچنین ترکیبی از دو یا چند نمونه بالا هم می تواند ساخته شود.

موارد موثر در قیمت پنجره دو جداره آتاتک:

-اندازه بر اساس متر

-نوع و کیفیت پروفیل مصرفی آتاتک

-یراق آلات پنجره

-نوع پنجره و نوع بازشو بودن پنجره

-نوع فریم (نو یا بازسازی شده)

پنجره یو پی وی سی

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

روش محاسبه قیمت پنجره دو جداره آتاتک:

قیمت پروفیل آتاتک بر اساس واحد متر و یا متر مربع محاسبه می شود، اما محاسبه بر اساس واحد متر دقیق تر می باشد. بنابراین برای تهیه پروفیل های یو پی وی سی آتاتک، باید ابعاد پنجره ها را با دقت اندازه گیری کنیم. سپس بر اساس ابعاد اندازه گیری شده پنجره ها، پروفیل یو پی وی سی آتاتک باید تهیه و ساخته شود. بنابراین قیمت پنجره آتاتک را بدون اطلاع از ابعاد پنجره و تعداد بازشو های آن نمی توانیم محاسبه کنیم، به علت اینکه قیمت پنجره دو جداره به میزان پروفیل مصرفی بر حسب متر، و قیمت جداگانه


X