انواع پنجره فایبرگلاس دو جداره رنگ چوب

windowdoubleglazed
انواع پنجره فایبرگلاس دو جداره رنگ چوب: فایبرگلاس کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است که از پشم شیشه به عنوان مادهٔ تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان مواد زمینه استفاده می‌شود.پنجره های یو پی وی سی فایبرگلاس که در شرکت پنجره ماندگار تولید می شوند دارای استاندارد های کافی از نظر سطح کیفی می باشند. این پنجره ها در مقابل دیگر پنجره ها دارای قیمت بیشتری هستند اما باید بدانید که استفاده از آن ها مزایای بیشتری را دارد و به میزان بیشتری باعث صرفه جویی در انرژی می شود. امروزه ساخت قطعات فایبرگلاس پنجره UPVC فایبرگلاس بسیار گسترش یافته است و یکی از دلایل آن این می باشد که این محصول قابل بازیافت است.

درب و پنجره دو سه جداره upvc


انواع پنجره فایبرگلاس دو جداره رنگ چوب

ویژگی پنجره های UPVC فایبرگلاس

به عنوان یکی از بارز ترین ویژگی های این پنجره دوجداره رنگ چوب که در شرکت پنجره ماندگاردرنظر گرفته شده است، باید گفت که دارای وزنی بسیار سبکی هستند که این خصوصیت سبب شده است که جا به جایی و نصب را بسیار آسان کند. با وجود وزن کمی که دارد از قدرت مکانیکی بسیار بالایی برخوردار است و دارای استحکام و مقاومت بالایی است.

طریقه نصب این پنجره UPVC به این صورت می باشد که به سادگی مورد برش دادن قرار می گیرد و جوش داده می شود که در یک قابی مناسب در مکان مناسب خود نصب خواهد شد. ساخت قطعات فایبرگلاس در جداره های آن به این صورت می باشد که با گاز هایی به نام کریپتون و آرگون پر می شوند و به عنوان یکی از بهترین محصولات برای عایق صدا می باشند.

قیمت فروش پنجره دوجداره طرح چوب

انواع پنجره فایبرگلاس دو جداره

مزایای استفاده از پنجره های UPVC فایبرگلاس

از جمله مزایایی که استفاده از پنجره فایبرگلاس دارد این می باشد که کاملا مقاوم و با استحکام هستند و دلیل آن این می باشد که شامل ضخامتی چند لایه هستند که این ویژگی نیز سبب شده است که به عنوان عایق های خوبی برای حرارت و صدا نیز باشند. شرکت فایبرگلاس ساخت قطعات فایبرگلاس این پنجره ها را به صورتی انجام داده است که به عنوان مانع خوبی برای ورود گرد و خاک و آلودگی به داخل ساختمان باشد. همچنین جالب است که بدانید این پنجره ها غیر قابل اشتعال ساخته شده اند.


X