بهترین پنجره دوجداره یو پی وی سی در کرج

windowdoubleglazed

 بهترین پنجره دوجداره یو پی وی سی در کرج:این پرسش نیز بسته به موقعیت پنجره دارد برای مثال شما می قادر هستید از پنجره کشویی یا ریلی در آشپزخانه استفاده کنید یا از پنجره دایره ای در حمام و دستشویی استفاده کنید.پنجره‌‌های ریلی یا کشویی از نظر نحوه باز و بسته شدن و نبود معارض برای بازشو مزیت بسیار خوبی دارد. ولی از نظر عایق بودن و ایزولاسیون حدود ۲۰ درصد نسبت به سیستمهای لولایی پایین تر هستند. یعنی احتمال ورود صدا، گردوخاک و حرارت بیشتر است . اما آن چیزی که مهم می باشد بهترین مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی از لحاظ بازشو برای نصب بستگی به اولا محل نصب و دوما اندازه محل نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی دارد. بهترین پنجره دوجداره یو پی وی سی در کرج

کارشناسان شرکت پنجره ماندگار در کرج  پاسخگویی به پرسش های شما در زمینه خرید پنجره دوجداره یو پی وی سیمی باشند شما می توانید در ساعات اداری و روزهای غیر تعطیل با استفاده از شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید واز مشاوره های رایگان کارشناسان ما استفاده کنید

خصوصیات و ویژگی های شیشه دو جداره یو پی وی سی

ــ عایق حرارتی و برودتی

از نظر کمیت ، میزان حرارت انتقال یافته از طریق شیشه با پارامتری به نام ضریب انتقال حرارت مشخص می شود.

ثابت K طبق رابطه زیر تعریف می شود :

(K=Q/A*(T1 - T2

که در آن Q = میزان انتقال دما

A = مساحت پنجره دوجداره

T1 = درجه حرارت خارج(فضای بیرونی)

T2 = درجه حرارت داخل(فضای داخلی)

بنابراین میزان انتقال حرارت از طریق پنجره با استفاده از رابطه زیر محاسبه می گردد :

(Q=KA*(T1 - T2

به سهولت می توان مشاهده نمود با افزایش میزان انتقال حرارت ، میزان ثابت K افزایش یافته و پنجره از عایق کمتری برخوردار خواهد بود.

به طور کلی مقدار ثابت K به فاصله بین دولایه شیشه ، نوع هوا یا گاز میانی و ضخامت لایه های داخلی و خارجی شیشه بستگی دارد.

به طور مثال برای یک شیشه تک جداره با ضخامت 4 میلیمتر ، مقدار ضریب ثابت K برابر 8/5 و برای یک قطعه شیشه دوجداره با دو لایه 4 و 6 میلیمتری و فضای میانی 14 میلیمتر که با گاز آرگون پر شده باشد ، مقدار ضریب ثابتK به 8/1 کاهش می یابد. این امر باعث صرفه جویی در میزان مصرف انرژی به مقدار 40 درصد و کاهش آلودگی صوتی به میزان 35 - 30 دسی بل(db) خواهد شد.

ــ تنوع در ارائه شیشه

با توجه به فضای داخلی دو لایه شیشه ، امکان نصب پروفیل های دکوراتیو به صورت مشبک و با ایجاد کادر با طرح های مختلف و همچنین انواع شیشه با رنگ های مختلف جهت زیبایی وجود دارد.

علاوه بر آن با نصب روکش های خاص PVC به نام (Gorgin Bar) بر سطح لایه بیرونی شیشه ، این امکان را برای مشتری فراهم می آورد که بتواند فرم های حاشیه ای متناسب با سلیقه خود را طراحی نماید و اغلب شیشه های دوجداره مورد استفاده در ساختمان های مسکونی از نوع فلوت بی رنگ می باشد ولی با توجه به سلیقه و انتخاب مشتری می توان امکان تولید شیشه دوجداره با جداره خارجی 6 میلیمتر در انواع رنگ های متنوع ، ساده و رفلکس ، لمینیت ، سکوریت ، سیم دار ، ضد گلوله Low - E جهت ساختمان های دولتی و یا مجتمع های تجاری ، اداری ، مسکونی و بیمارستانی را فراهم آورد.

از آنجایی که شیشه به تنهایی قادر به هدایت گرما و سرما بین دو محیط داخلی و خارجی می باشد بنابراین پنجره ها در هر ساختمان قوی ترین نقاط انتقال دهنده هوا به محیط داخلی محسوب می گردند. مشکلی که امروز مهندسین معمار در طراحی و اجرای واحدهای ساختمان با آن مواجه اند حفظ گرمای محیط ساختمان در زمستان و سرما و برودت فضای داخل در تابستان می باشد.

این امر ضمن فراهم نمودن آسایش و آرامش ساکنین داخلی ، امکان صرفه جویی در مصرف انرژی را نیز به دنبال دارد ، به همین منظور در معماری مدرن استفاده از پنجره های عایق و نصب شیشه های دوجداره بر روی آن توصیه می گردد.


X