کاربرد انواع مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed

کاربرد انواع مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی :پنجره های دوجداره دارای مدل های متنوعی هستنند و انتخاب آن‌ها کاملا بستگی به سلیقه و نظر سازنده ساختمان یا صاحبخانه یک واحد مسکونی دارد. اما گاهی ممکن است وارد واحد مسکونی یا اداری نوسازی بشویم که مدل پنجره دوجداره آنجا در خور سلیقه ما نیست. حالا سوال اینجاست که اگر مدل پنجره دوجداره‌ای را که بر دیوارهای واحد مسکونی یا اداری مورد نظر ما نصب شده است نپسندیم، باید چه تصمیمی بگیریم و آیا تغییر پنجره دوجداره قبلی با یک مدل جدید امکان‌پذیر است؟ اگر شما هم با این سوال برخورد کرده‌اید و می‌خواهید به جواب درست و کارشناسانه‌ای در این زمینه برسید، بهتر است در ادامه این مقاله همراه ما باشید.کاربرد انواع مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی 

تعویض پنجره دوجداره

پیش از این، در مقاله‌ای اختصاصی، به انواع مدل‌ پنجره دوجداره اشاره و جزئیات آن‌ها را به طور مفصل بررسی کرده بودیم. برای کسب اطلاعات کامل، پیشنهاد می‌کنیم به این مقاله مراجعه کنید. اما در اینجا می‌خواهیم از کاربردهای مختلف هر مدل پنجره دوجداره صحبت کنیم. در مقاله قبلی ۱۲ مدل پنجره دوجداره UPVC را به شما معرفی کرده بودیم. در این قصد داریم با اشاره به کاربردهای آن‌ها، به شما کمک کنیم تا تشخیص دهید آیا واقعا لازم است پنجره دوجداره فعلی را با یک مدل جدیدتر تعویض کنید یا خیر؟

پنجره دوجداره UPVC ثابت برای افزایش امنیت

اگر در منطقه‌ای ناامن زندگی می‌کنید و حتی به افراد ساختمان خودتان هم شک دارید، یا اگر محیط زندگی‌تان خلوت و دور از مناطق شلوغ شهری است، پنجره ثابت برای خانه یا دفتر کار شما مناسب است. علاوه بر این‌ها، اگر نمی‌خواهید برای پنجره دوجداره زیاد هزینه کنید، بهتر است این مدل را انتخاب کنید، زیرا از ارزان‌ترین مدل پنجره دوجداره به حساب می‌آید.

پنجره یو پی وی سی تک حالته با آسان‌ترین روش باز و بسته شدن

اگر از آن دسته افرادی هستید که عادت دارید همیشه پنجره‌های اتاق را چهارطاق باز بگذارید، این مدل پنجره بسیار مناسب است. باز و بسته کردن این نوع پنجره دوجداره آسان و با استفاده از لولای یک جهته است، اما دقت کنید؛ این مدل برای مکان‌هایی مناسب است، که دارای فضای کافی برای باز کردن پنجره باشند، زیرا قسمت بازشوی پنجره به داخل اتاق باز می‌شود و فضا را اشغال می‌کند.

پنجره UPVC دوحالته با یراق آلات بسیار مقاوم

این مدل پنجره دوجداره در هر دو حالت افقی و عمودی قابل باز شدن است و برای مکان‌هایی کاربرد دارد که فضا برای باز و بسته شدن پنجره محدود است. اگر برای باز و بسته کردن پنجره‌های دوجداره از انواع دیگر به دردسر افتاده‌اید، بهتر است این مدل را در نظر داشته باشید. این مدل همچنین دارای یراق آلاتی بسیار مقاوم و محکم است و همین موضوع امنیت پنجره را افزایش می‌دهد.


X