نصب توری انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed

نصب توری انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی:با نصب توری بر روی پنجره های دو جداره می توان در طول روز بی هیچ نگرانی از وارد شدن گرد و غبار و حشرات مزاحم و اخلال در آسایش اهل خانه چند ساعتی پنجره ها را باز گذاشت تا تهویه مناسبی برای خانه جریان داشته باشد.نصب توری انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی

توری پنجره آلومینیومی

توری لولایی آلومینیومی، توری ثابت آلومینیومی و توری ریلی آلومینیومی، از جمله توری های قدیمی هستند که برای پنجره های آلومینیومی و یا آهنی به کار می روند که ایرادات زیادی از نظر پاکسازی و زیبایی با خود دارند و مانع  وارد شدن نور می شوند و لذت مشاهده منظره اطراف را به شکل قابل توجهی پایین می آورند. این توری ها با گذشت زمان کهنه شده و تغییر رنگ می دهند بنابراین این توری ها برای فضاهای داخلی شما چندان مناسب نمی باشند.

توری پنجره آهنربایی

توری های مگنتیک یا آهنربایی همانند توری پلیسه بوده با این تفاوت که برای شستشوی توری پلیسه لازم است توری را حتما با بخارشوی بشویید اماتوری مگنتیک را می توان به راحتی به صورت جمع شده جدا کرده و شستشو دهید. نصب توری آهنربایی بسیار ساده است.

توری پنجره رولینگ

توری رولینگ ، به حالت کرکره ای توانایی جمع شدن را در پنجره ها دارد توری های رولینگ دارای فریم ثابت اند که به آسانی جا به جا می شوند برای فضاهایی مثل اتاق خواب ها گزینه ی مناسبی محسوب می شوند. توری های رولینگ یک طرفه افقی معمولا برای پنجره های یک لنگه بازشو مورد استفاده قرار می گیرد همچنین توری های رولینگ عمودی برای پنجره های کم ارتفاع و کوچک و توری های رولینگ افقی مناسب برای پنجره های دولنگه بازشو با عرض زیاد مناسب است اما این نوع از توری های رولینگ سخت ترین حالت را از لحاظ باز و بسته شدن نسبت به گزینه های دارد.

توری پنجره لولایی

توری های لولایی توسط لولا قابلیت باز شدن را دارند و مثل یک پنجره بازشو عادی می باشد این توری ها برای فضاهایی مانند درب ورودی حیاط ها بسیار مناسب اند.

نصاب توری

پس از نصب توری ، زمان رنگ آمیزی و بنایی ساختمان، توری را با پوششی ضخیم کاملا بپوشانید یا به وسیله نصاب توری، توری پنجره دوجداره را باز و مجددا نصب کنید. زمانی که از توری استفاده نمی کنید توری را ببندید. اگر توری به آسانی جا به جا نمی شود ابتدا توری را تمیز و سپس با اسپری مخصوص ، ریل بالا و پایین را روغن کاری کنید. از وارد کردن ضربه به قاب پنجره و توری جلوگیری کنید.

دلایل تاثیر گذار بر قیمت نصب توری پنجره

موارد متفاوتی در قیمت نصب توری پنجره موثر هستند مثل متریال قاب پنجره و گونه توری پنجره ، اندازه قاب پنجره ، محل قرارگرفتن پنجره ، تعداد پنجره توری ، دستمزد نصاب توری از عوامل تعیین کننده هزینه نصب توری است.


X