خرید پنجره دوجداره کشویی یو پی وی سی

windowdoubleglazed

خرید پنجره دوجداره کشویی یو پی وی سی:شرکت پنجره ماندگار قصد دارد در این نوشته به موضوع پنجره دوجداره کشویی یو پی وی سی برای شما عزیزان بپردازد چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی با بالا ترین کیفیت ، بهترین طراحی و بهترین ضمانت و پشتیبانی در کرج است


خرید پنجره دوجداره کشویی یو پی وی سی

شرکت پنجره ماندگار برای ساخت پنجره دوجداره کشویی از دو نوع پروفیل تک ریل هافمن و جفت ریل ویستابست به کار میبرد، که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم:

پنجره کشویی دوجداره ویستابست:

عرض مقطع پروفیل یو پی وی سی ویستابست شش سانتی متر می باشد، این مدل پروفیل اصطلاحاً برای ریل می باشد. یعنی قسمت های ثابت پنجره کشویی دارای کلاف جدا از چارچوب می باشد. پروفیل کشویی ویستابست برای پنجره کشویی ، 2 لنگه ، که یک لنگه باز شود مطلوب است .

در پروفیل ویستابست امکان تولید کتیبه بالا و پایین وجود ندارد و برای تولید کتیبه ، باید پنجره جداگانه تولید شود. از نظر قیمت پروفیل کشویی ویستابست گرانتر از تک ریل می باشد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی هافمن :

عرض مقطع پروفیل هافمن 10 سانتی متر می باشد ، پروفیل هافمن اصطلاحاً می باشد. یعنی قسمت های ثابت پنجره کشویی ، مثل پنجره لولایی یو پی وی سی ، فقط زوار لازم دارد. در پنجره کشویی هافمن امکان تولید پنجره 3 لنگه یا 4 لنگه که بخش های وسط باز شود امکان پذیر نمی باشد. قیمت پروفیل یو پی وی سی تک ریل به علت مصرف کمتر پروفیل در بخش های بازشو مناسب تر از تک ریل می باشد.

مزایا پنجره دو جداره کشویی یو پی وی سی : به کار گرفتن آسانتر ، فضای کمتر برای بازشو لازم دارد.

معایب پنجره دوجداره کشویی یو پی وی سی : قیمت بالاتر نسبت به نوع پنجره لولایی ، عایق بندی ضعیف تری دارند.

نکته : استفاده از پنجره دوجداره ریلی ، برای آشپزخانه که نیاز به تهویه بیشتری دارد و مناطق شمالی کشور که گرد و خاک اندکی دارند ، و بالکن که فضای بازشو کمتری دارد پیشنهاد می شود . هردو مدل پنجره کشویی ویستابست و هافمن امکان نصب توری ثابت و پلیسه را دارا می باشند. پنجره های کشویی upvc امکان حرکت به سمت بالا یا پایین را ندارند.


X