پنجره دوجداره رفسنجان نصب پنجره دو جداره upvc

windowdoubleglazed

پنجره دوجداره رفسنجان نصب پنجره دو جداره upvc :پنجره دو جداره upvc انقلابی عظیم را در صنعت درب و پنجره ایجاد کرده است. این محصول خیلی از سختی های نصب و تولید را راحت گردانیده و شاید بتوان گفت نصب این نوع پنجرهرا فردی غیر متخصص با دقت کافی می تواند انجام دهد. این سادگی در نصب، گاهی اوقات سبب فراموش کردن استانداردهای اولیه سازه ای شده است، به صورتی که برخی از نصاب ها، بصورت خیلی خطرناکی پنجره دو جداره یو پی وی سی را نصبمی کند که متاسفانه فاقد هر گونه امنیت می باشد. درست است که این محصول رامیتوان بسیار راحت نصب کرد، ولیکن این سادگی به علت بالا بردن کیفیت می باشد نه راحتی کار نصب!


پنجره دوجداره رفسنجان نصب پنجره دو جداره upvc

نصاب پنجره دو جداره باید با بالاترین دقت، پنجره ها را در محل از پیش تعیین شده و آماده سازی شده، نصب کند . مشتریان باید در انتخاب تیم ساخت و نصب درب و پنجره توجه کند. سهل انگاری در نصب و تولید، خطرات بالایی داشته است که در مواردی به علت نصب ضعیف، پنجره از محل خود جدا و سقوط کرده و در نهایت یاعث آسیب شده است.

در پروسه نصب پنجره دو جداره upvc ، بکارگیری از سیلیکون یو پی وی سی تنها برای درزهایی است که پس از فیکس شدن قاب های پنجره در محل همچنان باقی مانده است که در حد ۲ یا نهایتا ۳ میلیمتر آن هم به حالت ممتد نباشد، تعبیه شده است. در ابعاد گیری اولیه پنجره دو جداره، باید از کل قاب در حدود ۲ یا ۳ میلیمتر کمتر محاسبه گردد تا قابها را بتوان در محل جای داد و اختلافات ایجاد شده از ناشاقولی دیوار و چهارچوب است که باید با پی وی سی پر شود و حال آنکه برخی از نصاب ها چسب یو پی وی سی را متریال نگه دارنده قاب بشمار می آورند.

نصب پنجره دو جداره

شاید بتوان گفت بیش از ۵۰ % کیفیت پنجره دو جداره upvc در نصب تامین می شود، لذا داشتن تیم متخصص و متعهد در نصب این محصول، خیلی حیاتی است .
تیم نصب علاوه بر مسئولیت تامین کیفیت نصب محصول، باید در آماده سازی محل به حالت مناسب برای نصب پنجره دوجداره نیز مهارت کافی را داشته باشد. این تیم ها باید مهارت لازم برای برچیدن یا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دو جداره محل را نیز داشته باشند. البته برچیدن هر محصولی برای همه امکان پذیر است ولیکن در این مورد باید برچیدن بطوری انجام شود تا صدمه ای به نواحی جانبی و به محل پروژه ایجاد نکند.


X