پنجره دوجداره شاهرود قیمت درب و پنجره دوجداره لولایی

windowdoubleglazed

پنجره دوجداره شاهرود قیمت درب و پنجره دوجداره لولایی : قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی لولایی به صورت دقیق قابل اعلام نیست مگر با دانستن ابعاد دقیق درب و پنجره لولایی مورد نیاز و نیز تعداد بازشو و یراق آلات آنبستگی دارد و به علت اینکه قیمت درب و پنجره دوجداره لولایی به میزان پروفیل یو پی وی سی مورد نیاز بر حسب متر مربع و نیز نوع و جنس پروفیل ، جنس شیشه ها و …. بستگی دارد .


پنجره دوجداره شاهرود قیمت درب و پنجره دوجداره لولایی

برای آسانی کار و اعلام دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره لولایی و نیز قیمت جزئیات و ریزه کاری ها اعم از جوشکاری ، فرزکاری و به صورت کلی هزینه های دقیق نصب و تمام شده ی کار ، توصیه میشود از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان و متخصصان شرکت پنجره ماندگار استفاده کنید . برای این هدف همین الان با کارشناسان ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید .

نکته بسیار مهم در قیمت درب و پنجره دوجداره لولایی

حتما شما با ارائه قیمت درب و پنجره دوجداره لولایی به صورت متر مربع رو به رو شده اید که به ظاهر قیمت کمتری را به شما اعلام میکنند . دقت داشته باشید که اعلام قیمت به حالت متر مربع امری به طور کامل غیر منطقی و غیر واقعی است و اطمینان حاصل کنید قیمت اعلامی با قیمت نهایی که در انتهای کار باید هزینه کنید به طور کامل فرق دارد . این روش محاسبه به طور کامل به ضرر مشتری خواهد بود . با مثالی در قالب یک سوال این موضوع را شرح خواهیم داد:

فرض کنید شما دو عدد پنجره دوجداره یو پی وی سی لازم دارید که یکی از آنها پنجره تک لنگه ثابت باشد و ابعاد آن بر روی دیوار 1 در 1 متر باشد که برابر با 1 متر مربع خواهد شد شفاف است که طول پروفیل استفاده شده جهت تولید این نوع پنجره 4 متر طول خواهد بود . و نیز دقت کنید که این پنجره فاقد بازشو و یراق آلات است . از سوی دیگر پنجره دوجداره دوم ، دارای همان ابعاد 1 در 1 متر است اما با این فرق که 2 لنگه بازشو است و در نتیجه دارای 4 لولا به همراه یراق آلات و هم چنین 11 متر طول پروفیل استفاده شده می باشد .

به همین منظور است که اصرار ما بر محاسبه دقیق قیمت درب و پنجره دوجداره لولایی بر مبنای جنس و طول پروفیل ، یراق آلات و … می باشد .

شرکت پنجره ماندگار با سال ها تجربه ، درصدد است تا با ارائه درب و پنجره های دوجداره یوپی وی سی لولایی باکیفیت و زیبا ، رضایت شما خریداران گرامی را جلب نماید...


X