توری پنجره upvc کاربرد توری پنجره دوجداره خرید در کرج

windowdoubleglazed

توری پنجره upvc کاربرد توری پنجره دوجداره خرید در کرج :بهترین راه برای تهویه طبیعی و ایجاد جریان هوا در ساختمان ، باز گذاشتن در و پنجره هادر مواقعی از روز است، ولی با توجه به اینکه ورود حشرات موذی به محل سکونتو کار افزون بر به وجود آوردن اختلال در بهداشت محیط، باعث سلب آرامش ساکنین می شود، نصب توری بر روی در و پنجره ها مناسب ترین گزینه برای به وجود آمدن آرامش ساکنین بوده و کمک قابل توجهی به عبور آزاد جریان هوا می نماید.شرکت پنجره ماندگار علاوه بر ساخت در و پنجره upvc اقدام به ساخت توری های محافظ در و پنجره در دو نوع «رولینگ» و «پلیسه» نموده است. این محصول با تکنولوژی مدرن و از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس تولید می شوند که آنتی استاتیک بوده و ضد گرد و غبار است و غالبا و در شرایط عادی نیاز بهشستشو ندارد و دید را به صورت محسوسی کاهش نمی دهند.


توری پنجره upvc کاربرد توری پنجره دوجداره خرید در کرج

انواع توری پنجره های دو جداره upvc

  1. توری در رنگ های گوناگون
  2. توری پلیسه
  3. توری رولینگ
  4. توری ثابت
  5. توری لولایی

توری درب و پنجره upvc و الومینیومی

در طول روز برای نور دهی و ایجاد جریان هوا و تهویه طبیعی خانه یا محل کار بهترین راه باز گذاشتن درب و پنجره upvc و آلومینیومی است،اما بهتر است روی درب و پنجره ی خود توری نصب کنید تا از از ورود حشرات و حیوانات آزارسان،پشه و مگس ممانعت کنید، امروزه توری درب و پنجره در قاب های آلومینیومی،upvc ،چوبی یا فلزی در انواع کشویی،پلیسه،ثابت و جمع شونده برای انواع درب و پنجره موجود می باشد. از جمله خدماتی که شرکت پنجره ماندگار ارائه می کند فروش و نصب توری در انواع گوناگون است و تحویل و نصب توری در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن صورت میپذیرد .

توری از جنس الومینیومی

توری ثابت آلومینیومی، توری ریلی آلومینیومی و توری لولایی آلومینیومی از جمله توری های قدیمی هستند که برای پنجره های آلومینیومی یا آهنی به کار می روند که ایرادات زیادی از نظر زیبایی و پاکسازی دارند و از ورود نور ممانعت می کند .

توری از جنس UPVC

توری ویژه upvc از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین تولید می شود که ضد گرد و غبار می باشد و دید را به صورت چشمگیری کاهش نمی دهند، قاب توری های پنجره upvc با پروفیل upvc تولید می شود که برای تقویت بیشتر،داخل پروفیل از گالوانیزه به کار برده می شود و یا از جنس آلومینیوم می باشد.که هماهنگ با رنگ پنجره ها رنگ می شوند و نیز باید قبل از نصب، آگاهی کافی از انواع توری ها داشته باشید تا با توجه به احتیاجتان گزینه بهتری را انتخاب کنید .


X