عوامل موثر در عایق صوتی بودن پنجره upvc

windowdoubleglazed

عوامل موثر در عایق صوتی بودن پنجره upvc : شرکت پنجره ماندگار قصد دارددر این نوشته به موضوع عوامل موثر در عایق صوتی بودن پنجره upvc برای شما عزیزان بپردازد چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار تولید کننده انواع درب و پنجرهدوجداره یو پی وی سی با بالا ترین کیفیت ، بهترین طراحی و بهترین ضمانت و پشتیبانی در کرج است


عوامل موثر در عایق صوتی بودن پنجره upvc

اگر می خواهید پروفیل upvc شما عایق صوتی بهتری داشته باشد باید پروفیل upvc را انتخاب کنید که تعداد حفره ها و یا کانال های آن زیاد باشد. به عنوان مثال پروفیل سری 70 یا 5 کاناله ویستابست نسبت به پروفیل سری 60 یا سه کاناله ویستابست کارایی بهتری را در مقابل صوت از خود نشان می دهد. توضیح علمی آن این است که سرعت صوت در خلل و خرج کاهش پیدا می کند و در نتیجه هر چقدر پروفیل upvc پنجره upvc شما از کانال ها و حفره های بیشتری برخوردار باشد پنجره upvc شما عایق صوتی بهتری خواهد داشت.

شیشه دوجداره پنجره upvc:

در حالتی که می خواهید شیشه دوجداره پنجره upvc شما عایق بهتری در مقابل صوت باشد، باید ضخامت شیشه ها را افزایش دهید. به عنوان مثال شیشه 6-6 از نظر عایق صوت بودن کارایی بهتری نسبت به شیشه 4-6 خواهد داشت. بهترین کارایی شیشه دوجداره از جهت عایق صوتی هنگامی است که یکی از جداره های شیشه دوجداره، لمینیت یا pvb عایق صوتی باشد. در این حالت پنجره upvc شما به طور کامل عایق صوت خواهد داشت.

یراق پنجره upvc:

برای بالابردن عایق صوتی پنجره upvc خود حتماً از یراق آلات 2 حالته به کار ببرید و در مواردی که می خواهید پنجره upvc شما کشویی باشد، بجای بکارگیری از یراق کشویی، از یراق فولکس واگنی و یا لیفت به کار ببرید.

حتماً در نصب پنجره upvc خود از فوم پلی ارتان به کار ببرید . دور تا دور پنجره upvc باید فوم پلی ارتان که عایق صوت می باشد تزریق شود تا تمام حفره ها و شیارهای پشت پروفیل upvc که مخصوص فوم می باشد، به وسیله فوم پلی ارتان پر شود. تزریق فوم پلی ارتان یکی از موارد خیلی با اهمیت در عایق بندی پنجره upvc از لحاظ صوت می باشد.

امیدواریم با رعایت کردن همه موارد فوق به وسیله سازندگان عزیز پنجره upvc به طور کامل استاندارد که هم عایق صوت باشند و هم عایق انرژی، به دست مشتریان عزیز برسد و رضایت کامل مشتریان برآورده شود.


X