قیمت درب و پنجره دوجداره فرانسوی

windowdoubleglazed
نوع دیگر درب و پنجره دوجداره که در میان کسانی که به معماری ساختمان ها مشغول هستند بسیار باب گشته درب و پنجره دوجداره فرانسوی است. قیمت این نوع درب و پنجره نسبت به مدل های دیگر پنجره ها و درب های یو پی وی سی ارزان تر بوده و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد.

درب فرانسوی

نوع دیگر درب و پنجره دوجداره که در میان کسانی که به معماری ساختمان ها مشغول هستند بسیار باب گشته درب و پنجره دوجداره فرانسوی است. قیمت این نوع درب و پنجره نسبت به مدل های دیگر پنجره ها و درب دوجداره  یو پی وی سی ارزان تر بوده و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد.
درب های فرانسوی ارتباطی کلاسیک و مناسب بین خانه شما و حیاط یا باغچه محل زندگی تان پدید می آورد. نگهداری آسان، کارایی انرژی و فریم های خوش تراش درب های فرانسوی یو پی وی سی جزئیات سنتی درب های چوبی را تداعی می کند. درب های فرانسوی یو پی وی سی طراحی سنتی را با سیستم قفل چند مرحله ای و تقویت پروفیل، جهت رسیدن به بالاترین استاندارد در بحث امنیت درب ها، ترکیب می نمایند. انتخاب هایی که در رنگ و طرح و مدل این درب ها وجود دارد، جذابیت های کلاسیک این درب های یو پی وی سی را تکمیل می نماید.
خصوصیات درب های فرانسوی یو پی وی سی
سیستم پنج چنبر این درب های یو پی وی سی که به خوبی تراش خورده اند، باعث می شود که در رتبه بندی انرژی به A++ برسیم.
امکان انتخاب شیشه های دوجداره و یا سه جداره بنا به درخواست مشتری و جود دارد.
بین جداره به 23 میلی متر کاهش یافته و 8 میلی متر هم همپوشانی جهت برقراری جریان هوای مناسب ایجاد گشته است.
برای انتخاب رنگ های ساده دست مشتریان باز است، حتی می توانند طرح های چوب رنگی و یا طرح های چوبی سنتی را انتخاب نمایند.

پنجره یو پی وی سی

ویژگی‌ها و مزایای درب و پنجره دوجداره فرانسوی:

۱– هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می‌باشد
۲– می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود
۳– قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی این نوع پنجره وجود دارد
۴– این نوع از پنجره را می‌توان بیشتر در نماهای بیرونی آپارتمان‌ها، ویلاها و ساختمان‌های اداری و…(برای استفاده بیشتر از فضاها، دسترسی راحتتر به فضاهای دیگر، جابجایی راحتتر وسایل و اثاثیه داخل ساختمان) به کار برد.
۵– با نصب پنجره فرانسوی شما دید بیشتری نسبت به فضای بیرون خود خواهید داشت و از مناظر بیرون و اطراف خود نهایت لذت را خواهید برد.
این شرکت با توجه به سوابق کاری که تا کنون به دست آورده است در تولید درب های یو پی وی سی دوجداره بسیار موفق بوده است. نصب چنین درب هایی نیازمند دانش فنی خاص است که خوشبختانه تمامی کارکنان این شرکت مجرب و مسلط می باشند.

X