پنجره دوجداره یو پی یو سی مدارس

windowdoubleglazed
پنجره دوجداره در مدارس نقش بسیار مهمی دارد چراکه از ورود سرو صدا جلوگیری می کند و از همه مهم تردر مصرف انرژی صرفه جویی می شود. این شرکت سابقه خوبی در تولید و نصب و تعویض انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی در مدارس و دانشگاه های سر تاسر کشور دارد.

تعویض پنجره مدرسه

پنجره دوجداره در مدارس نقش بسیار مهمی دارد چراکه از ورود سرو صدا جلوگیری می کند و از همه مهم تر در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. این شرکت سابقه خوبی در تولید و نصب و تعویض انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی در مدارس و دانشگاه های سر تاسر کشور دارد.
این موضوع که درب ها و پنجره دوجداره مدارس و دانشگاه ها در سرتاسر کشور به خصوص در استانهایی با میزان بالای آلودگی هوا باید دوجداره شود، موضوعی است که بسیار باید به آن توجه شود. بررسی آمارهای جهانی نشان می دهد که سالانه حدود ۵/۴ میلیون نفر بر اثر آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند. آلودگی هوا همواره در شرایط بحرانی منجر به مرگ و میر انسانها شده است. محاسبات آماری نشان می دهد، در شرایط بحران آلودگی هوا احتمال مرگ و میر سالانه پنج هزار نفر وجود دارد با توجه به اینکه بیش از ۹۰% وقت مردم ، در محیط های بسته سپری می شود ، بیشترین مرگ و میر هایی که در پی آلودگی هوا رخ می دهد در فضاهای بسته صورت می گیرد .


پنجره رنگی

این موضوع باعث می شود که در اکثر اوقات برای آسیبهای مغزی و عقب ماندگی های ذهنی ، سکته های قلبی و سرطان های ریه که در ارتباط مستقیم با آلودگی هوا می باشند به دنبال دلایلی غیر از آلودگی هوا باشیم و از جدی گرفتن این موضوع چشم پوشی کنیم . معمولا در فصول سرد سال که پنجره ها را می بندیم غلظت آلودگی هوا به دلیل وارونگی هوا به بیشترین حد ممکن و در حد هشدار قرار می گیرد . حال اگر در هنگام حضور در مدارس یا دانشگاه ها از پنجره های مناسبی که ما را از نفوذ این غبار و ذرات آلاینده و هوای نامطلوب در امان دارند برخوردار نباشیم در سرتاسر ایام سال در معرض این هوای آلوده قرار گرفته و در دراز مدت به ما و افرد خانواده مان آسیبهای جبران ناپذیری وارد خواهد آمد . بیشترین آسیبی که آلاینده های هوا بر انسان می گذارند بر سیستم ریه و قلب انسان است . آسیبی که به ارگان های بدن میرسد به نوع و میزان آلاینده ها ارتباط دارد. برای جلوگیری از ورود ذرات مضر و آلودگی صوتی به داخل محیط بسته مدارس و یا دانشگاه ها و موسسات آموزشی ، بهترین راه استفاده از درب و پنجره دوجداره و یا سه جداره می باشد چرا که این پنجره ها :
تعویض پنجره معمولی با پنجره دوجداره برای مدرسه
• آلودگی صوتی را به میزان ۴۵ الی ۷۵ دسی بل کاهش می دهند .
• آلودگی هوا را به میزان ۸۰ درصد کاهش می دهند .
پس همین امروز اقدام به تعویض پنجره های مدارس و دانشگاه های خود کنید فردا دیر است.


X