نمایندگی فروش پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
نمایندگی هاعلاوه بر فروش، کار نصب درب و پنجره دوسه جداره را در تمام نقاط کشور و منطبق با استاندارد های کیفی روز دنیا عرضه می نمایند. جهت خرید درب و پنجره دوجدارهپیشنهاد می شود که حتما به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید تا باکیفیت ترینکالا را با قیمت مناسب تهیه فرمایید.
پنجره دوجداره هلالی

نمایندگی هاعلاوه بر فروش، کار نصب درب و پنجره دوسه جداره را در تمام نقاط کشور و منطبق با استاندارد های کیفی روز دنیا عرضه می نمایند. جهت خرید پنجره دوجداره و درب یو پی یو سی پیشنهاد می شود که حتما به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید تا باکیفیت ترین کالا را با قیمت مناسب تهیه فرمایید.
این شرکت از جمله تولید کنندگان درب و پنجره دوسه جداره و انواع توری می باشد که سال های زیادی است که در این عرصه فعالیت دارد. این شرکت که شعار جذب رضایت مشتری را سر لوحه فعالیت های گسترده خود قرار داده است با استفاده از پروفیل های مرغوب و برند های معتبر به ساخت درب ها و پنجره های یو پی وی سی با کیفیت مشغول است و این محصولات را به تمام استان های کشور عرضه می نماید.

پنجره دوجداره

در آغاز کار، مانند هر فعالیت بزرگ دیگری یک دور اندیشی نسبت به آینده وجود داشته است اما به لطف پروردگار و با تجربه کافی و مناسبی که از گذشته به همراه داشته ایم، کمتر دچار نشیب و فراز در شروع و ادامه کار تا کنون شده ایم. این شرکت یکی از بزرگ ترین کارخانه های ساخت درب و پنجره یو پی وی سی در کشور را دارا می باشد که در عین گستردگی و وسعت کار، حتی در شرایط بحرانی اقتصاد کشور هرگز دچار افت کیفیت نشده است.

پنجره دوجداره
در حال حاضر ساخت و عرضه انواع درب و پنجره به اشکال گوناگون و لیمنیت شده و همچنین تولید و عرضه انواع توری پلیسه، توری رولینگ و توری ثابت از جمله خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد.این شرکت با اطمینان کامل از شیوه عملکرد خود و خدماتی که ارائه کرده است سطح کیفیتی محصولات خود را تا سقف نود و پنج درصد می داند. بسیار خرسند هستیم که توانسته ایم بهترین محصولات را به همراه بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهیم. ضمن این که شرکت در زمینه خدمات پس از فروش و رفع ایرادات احتمالی که معمولا بسیار کم پیش می آید، به صورت کاملا رایگان در خدمت مشتریان گرامی می باشد.


X