خرید پنجره دو جداره و سه جداره upvc

windowdoubleglazed
خرید پنجره دوجداره و سه جداره در دنیای امروز بسیار رونق گرفته است. شرکت های مختلفی وجود دارند که با مراجعه به آنها می توانید ابتدا از مشاوره رایگان با کارشناسان درب و پنجره دوجداره upvc استفاده کرده و با آگاهی کامل درب و پنجره دوجداره مورد نیاز خود را سفارش دهید.


باکیفیت ترین در و پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره و سه جداره در دنیای امروز بسیار رونق گرفته است. شرکت های مختلفی وجود دارند که با مراجعه به آنها می توانید ابتدا از مشاوره رایگان با کارشناسان درب و پنجره دوجداره upvc استفاده کرده و با آگاهی کامل درب و پنجره دوجداره مورد نیاز خود را سفارش دهید.
پنجره دوجداره ایده آل پنجره ای است که علاوه بر این که قیمت مناسبی دارد، موارد زیر نیز در آن صدق نماید. بسیاری از پنجره های یو پی وی سی دوجداره وجود دارند که بسیار ارزان بوده ولی هیچ یک از شرایط یک پنجره ایده آل را ندارند.
رنگ اصلی یو پی وی سی سفید بوده و هرچه رنگ آن سفیدتر و براق تر باشد بهتر است. یکی از مزایای درب و پنجره های یو پی وی سی رنگ سفید آن است که در برابر اشعه ماوراء بنفش ( UV ) که برای انسان مضر می باشد مقاوم است. رنگ پروفیل یو پی وی سی مرغوب به مرور زمان نباید تغییر کرده و زرد رنگ شود. یکی از موارد ضمانت نامه ۱۵ ساله ما ضمانت تغییر نکردن رنگ پروفیل درب و پنجره های تولید ما در طی ۱۵ سال می باشد. در مورد ساختمان هایی که به لحاظ رنگ نمای ساختمان احتیاج به درب و پنجره های رنگی دارند ، این امکان وجود دارد که با ورقه های مخصوص رنگی ، پروفیل یو پی وی سی را لمینت کرده و آنرا به رنگ دلخواه تغییر داد.
به سبب طراحی خاص درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همینطور استفاده از زوارهای مخصوص به هیچ وجه آب به داخل درب و پنجره های یو پی وی سی نفوذ نمی کند. ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در صورت نفوذ آب ( در هنگام شستشو ) ، آب از انتهای درب یا پنجره تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند.

نمایندگی پنجره دوجداه
پنجره دوجداره
راز جاودانگی و ماندگاری در بازار، کیفیت و رعایت حقوق مشتریان است. مشتریان این شرکت همواره اعضای خانواده آن هستند و سرمایه اصلی ما رضایت آن ها می باشد. سیاست راهبردی شرکت همیشه بر این پایه استوار بوده است که کارگاه های مونتاژ و سازنده به عنوان شرکای تجاری شرکت با توجه به نیاز خود و مصرف کنندگان نهایی شان با توجه به تنوع و تعدد انواع یراق آلات بتوانند بدون دغدغه ذهنی و بی واسطه به اقلام درخواستی شان دسترسی پیدا کنند.
دایره جغرافیایی توزیع و عرضه محصولات و سبد متنوع کالا ها و یراق آلات این شرکت هم سراسر ایران را شامل می شود. در واقع ما با فراهم آوردن و گرد آوری مجموعه ای از توانمندی ها و افراد متخصص و با دانش فنی مورد نیاز و با تهیه و تدوین یک سیستم توزیع مدون و مکانیزه سراسر کشور را پوشش داده ایم و به جرات می توان گفت که ارسال کالا و خدمات با بالاترین دقت و در کمترین زمان ممکن به اقصی نقاط کشور را ممکن کرده ایم. که این توانمندی و دقت در ارسال از ثبت سفارش تا تحویل نهایی کالا از نقاط قوت و نکات مثبت این شرکت و باشگاه مشتریانش است.


X