خرید پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی

windowdoubleglazed
درب دوجداره یکی از پرفروش ترین محصولات یو پی وی سی می باشند. علاوه بر پنجره دوجداره،  درب های ورودی از مهممترین اجزای یک خانه می باشند. امروزه کمتر کسی را می توانیافت که معماری محیط برایش اهمیتی ندارد و ساده از کنارش عبور می کند،در سال های گذشته با به وجود امدن ابزارهای جدید برای طراحی منازل و محل کار بازار گسترده ای در این زمینه ایجاد شده است اما نقش درب دوجداره و پنجره دوجداره یو پی وی سی نیز بسیار موثر است .

نمایندگی پنجره دوجداه

درب دوجداره یکی از پرفروش ترین محصولات یو پی وی سی می باشند. علاوه بر پنجره دوجداره،  درب های ورودی از مهممترین اجزای یک خانه می باشند. امروزه کمتر کسی را می توان یافت که معماری محیط برایش اهمیتی ندارد و ساده از کنارش عبور می کند،در سال های گذشته با به وجود امدن ابزارهای جدید برای طراحی منازل و محل کار بازار گسترده ای در این زمینه ایجاد شده است اما نقش درب دوجداره و پنجره دوجداره یو پی وی سی نیز بسیار موثر است .
ظاهر درب های محل کار و یا خانه بسیار مهم است. اما یک درب خیلی بیشتر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد. درب ورودی خانه تان اولین قسمت  از خانه شما است که در انتهای یک روز کاری با آن روبرو می شوید. شما با یک کلیک پشت سرتان می توانید این اطمینان را به خود بدهید که تمام استرس هایی که در طول روز با آن مواجه بودید را پشت در خانه تان جا گذاشته اید. درب ها اجزایی از خانه هستند که شما و خانواده تان را از جهان بیرون جدا می سازند و  امنیت را به شما هدیه می دهند.سیستم فریم درب های تولید شده در این شرکت توسط کارشناسانی ماهر و زبده به دقت طراحی شده اند و در معرض آزمون های امنیتی بسیار دقیق قرار گرفته اند. از ویژگی ها بارز درب های یو پی وی سی که توسط شرکت تولید می شوند، تقویت استیل، ضخامت پروفیل و سیستم تعمیر و نگهداری آسان می باشد. همین ویژگی ها باعث می شود که این دربهای یو پی وی سی که توسط شرکت تولید و عرضه می گردند یکی از بهترین فریم های یو پی وی سی را دارا باشند. ویژگی های دیگر این دربهای یو پی وی سی به شرح زیر است:

طراحی درب ها به صورت درب های دو و یا سه جداره، تمام پنل و یا درب های ترکیبی.
امکان ایجاد بازشو به داخل و یا به بیرون از خانه.
امکان انتخابی جامع و کامل از بین تمامی رنگ های موجود.
نگهداری آسان- پاک کردن این درب ها توسط یک پارچه مرطوب زیبایی وجلوه اولیه را به آن باز می گرداند.
سیستم امنیتی دارای چندین قفل برای این درب ها موجود می باشد.
پنل های جانبی مطابق با نوع شیشه های طرح داری که انتخاب شده اند موجود می باشد.
تمامی درب های سفارشی و پنجره دوجداره نیز قابل تولید برای خانه شما می باشند.


X