خصوصیات پنجره دو سه جداره خوب

windowdoubleglazed
از خصوصیات پنجره دوسه جداره خوب می توان گفت که در برابر عوامل جوی، اشعه ماوراء بنفش و بسیاریاز اسیدها مقاوم هستند،  بسیار با دوام هستند با طول عمر حداقل ۳۵ سال که به مراتب بیشتر از طول عمر پنجره های قدیمی و آهنی می باشد. نیاز به نگهداری خاصی ندارند و با مواد پاک کننده مناسب به آسانی تمیز می شوند اما پنجره های قدیمی تقریباً هر دوسال یک بار نیاز به رنگ آمیزی دارند تا از تغییر رنگ، خمیدگی، پوسیدگی و زنگ زدگی محفوظ بمانند.

پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد

از خصوصیات پنجره دوجداره خوب می توان گفت که در برابر عوامل جوی، اشعه ماوراء بنفش و بسیاری از اسیدها مقاوم هستند،  بسیار با دوام هستند با طول عمر حداقل ۳۵ سال که به مراتب بیشتر از طول عمر پنجره های قدیمی و آهنی می باشد. نیاز به نگهداری خاصی ندارند و با مواد پاک کننده مناسب به آسانی تمیز می شوند اما پنجره های قدیمی تقریباً هر دوسال یک بار نیاز به رنگ آمیزی دارند تا از تغییر رنگ، خمیدگی، پوسیدگی و زنگ زدگی محفوظ بمانند.
به سبب طراحی خاص درب یو پی یو سی و پنجره دو جداره که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همینطور استفاده از زوارهای مخصوص به هیچ وجه آب به داخل درب و پنجره دو جداره  های یو پی وی سی نفوذ نمی کند. ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در صورت نفوذ آب ( در هنگام شستشو ) ، آب از انتهای درب یا پنجره دو جداره  تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند.
این شرکت وظیفه خود می داند که اطلاعاتی مناسب در مورد درب ها و پنجره دو جداره یو پی وی سی در اختیار تمام کسانی که جز مشتریان و مراجعه کنندگان این شرکت می باشند قرار دهد. تا تمامی مشتریان انتخابی آگاهانه و درست داشته باشند. پنجره دو جداره  دوجداره ایده آل پنجره دو جداره  ای است که علاوه بر این که قیمت مناسبی دارد، موارد زیر نیز در آن صدق نماید. بسیاری از پنجره دو جداره  های یو پی وی سی دوجداره وجود دارند که بسیار ارزان بوده ولی هیچ یک از شرایط یک پنجره دو جداره  ایده آل را ندارند.

باکیفیت ترین در و پنجره دوجداره

رنگ اصلی یو پی وی سی سفید بوده و هرچه رنگ آن سفیدتر و براق تر باشد بهتر است. یکی از مزایای درب و پنجره دو جداره  های یو پی وی سی رنگ سفید آن است که در برابر اشعه ماوراء بنفش ( UV ) که برای انسان مضر می باشد مقاوم است. رنگ پروفیل یو پی وی سی مرغوب به مرور زمان نباید تغییر کرده و زرد رنگ شود. یکی از موارد ضمانت نامه 15 ساله ما ضمانت تغییر نکردن رنگ پروفیل درب و پنجره دو جداره  های تولید ما در طی 15 سال می باشد. در مورد ساختمان هایی که به لحاظ رنگ نمای ساختمان احتیاج به درب و پنجره دو جداره  های رنگی دارند ، این امکان وجود دارد که با ورقه های مخصوص رنگی ، پروفیل یو پی وی سی را لمینت کرده و آنرا به رنگ دلخواه تغییر داد.
خصوصیات پنجره دوسه جداره خوب و با کیفیت
بر خلاف درب و پنجره های دیگر ، درب و پنجره دو جداره  های یو پی وی سی به لحاظ آنکه احتیاج به عملیات ساختمانی ندارند می توان در آخرین مرحله ساخت پیش از رنگ کردن دیوارها و یا نصب کاغذ دیواری نصب گردند. فقط در هنگام ساخت باید یک قاب فلزی در دیوارها تعبیه گردد تا درب و پنجره دو جداره  های یو پی وی سی بوسیله پیچهای مخصوص و فوم مخصوص به آن اتصال گردد.
درب ها و پنجره دو جداره های یو پی وی سی که در این شرکت پنجره دو جداره  تولید و عرضه می گردند تمام شرایط یک پنجره دو جداره ایده آل را دارا می باشند. این شرکت همواره کیفیت محصولات تولیدی خود را تضمین می نماید.


X