پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید

windowdoubleglazed
این شرکت پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید را با بهترین یراق آلات و پروفیل تولید وعرضه می نماید. برای معرفی پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید باید گفت که این نوعاز درب ها و پنجره ها مشابه درب ها و پنجره های دوجداره کشویی می باشند اما از بسیاری از جهات کارایی و عملکردی بسیار بهتر دارند.

پنجره لیفت اند اسلاید

این شرکت پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید را با بهترین یراق آلات و پروفیل تولید وعرضه می نماید. برای معرفی پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید باید گفت که این نوع از درب ها و پنجره ها مشابه درب ها و پنجره های دوجداره کشویی می باشند اما از بسیاری از جهات کارایی و عملکردی بسیار بهتر دارند.
مکانیسم حرکت در پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید : پنجره ها از لحاظ نوع بازشو به دو بخش اصلی لولایی و کشویی تقسیم بندی می شوند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. عمده ترین مشکل در پنجره های کشویی بحث هوابندی و آب بندی این نوع از پنجره هاست که در سیستم های Lift and Slide این نقص کاملا مرتفع گردیده است.
در این سیستم هوا بندی به جای مویی که در پنجره های کشویی ساده انجام می شود از طریق لاستیک های EPDM انجام می گیرد . اما از انجا که لاستیک ها به دلیل اصطکاک با هم جلوی حرکت پنجره را می گیرد طراحان با ساخت یراق آلات Lift and Slide نوعی از پنجره کشویی را طراحی و ارائه کرده اند که پنجره در زمان حرکت ابتدا از محل خود بلند شده، لاستیک ها را از پروفیل جدا نموده و در هنگام قفل شدن پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید لاستیک ها درگیر می شوند .

پنجره لیفت اند اسلاید

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید در دو حالت بسته و باز به صورت Lift عمل می کند مکانیسم حرکت به این شکل است هنگامی که دستگیره به سمت بالا چرخیده می شود، یراق بازشو را به سمت بالا کشیده و پنجره را از روی فریم تا حدود 5 میلی متر بلند می کند  در این حالت لاستیک ها دیگر با پروفیل در گیر نیستند و پنجره به راحتی حرکت می کند در زمانی که پنجره در حالت قفل قرار می گیرد مجددا پنجره بر روی فریم نشسته و لاستیک ها از هر چهار طرف در گیر می شوند که این امر باعث می شود تا هوابندی از طریق لاستیک انجام گیرد در کل یراق پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید را به صورت عمودی بلند نموده به صورت افقی حرکت می دهد.
X