پنجره دو سه جداره upvc تراس

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره upvc تراس بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بوده و از پرمصرفترین محصولات این شرکت می باشد. پروفیل ها و یراق آلات مصرفی همگی اروپایی میباشد. همچنین کلیه شیشه ها با ضخامت ۸ میلی متر از نوع سکوریت (نشکن) میباشند. پنجره دو سه جداره upvc تراس این امکان را برای بهره بردار مهیا می کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد
یکی از گزینه های مناسب برای خرید پنجره دو سه جداره upvc تراس این شرکت است که  یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید و نصب انواع درب و پنجره ی دوجداره یو پی وی سی میباشد. . پنجره دو سه جداره upvc تراس به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود. شیشه های جام تراس بالکنی به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می باشند.
بهینه سازی در مصرف انرژی با پنجره دو سه جداره upvc تراس :امروزه مواجه شدن با کمبود انرژی و همچنین گران شدن انرژی ، بهینه سازی در مصرف را انرژی را به امری ضروری تبدیل کرده است. پنجره ها، مهمترین هدر دهنده انرژی در ساختمان ها هستند. با استفاده پنجره دو سه جداره upvc تراس در مصرف انرژی ساختمان صرفه جویی می شود و به تبع آن هزینه های پرداختی ساکنین خانه کاهش چشمگیری پیدا می کند.
 حذف اشعه ماورای بنفش: امروزه ثابت شده است که اشعه ماورای بنفش UV برای سلامتی انسان مضر است و همچنین تابش آن بر روی اثاث منزل باعث پوسیدگی و از بین رفتن وسایل منزل می شود. با استفاده از پنجره دو سه جداره upvc تراس اثرات مخرب این اشعه بسیار کاهش می یابد.

خرید پنجره تراس

کاهش آلودگی های صوتی: میزان آلودگی صوتی در شهرهای بزرگ بین 75 تا 80 دسی بل می باشد . این میزان از آلودگی صوتی زندگی آرام و آسوده را از بسیاری از ساکنین شهرها سلب کرده است. با استفاده از پنجره دو سه جداره upvc تراس تا 45 دسی بل از آلودگی صوتی کاسته می شود و می توان از محیط تراس استفاده بهینه داشت.
جلوگیری از ورود آلاینده ها: عایق بندی پنجره دو سه جداره upvc تراس به نحوی است که مانع ورود سوزهای سرد زمستانی و بادهای گرم تابستانی می شود. همچنین ورود هوای آلوده ، گرد و غبار که باعث کثیفی منزل و محیط داخل می شود ، با نصب پنجره دو سه جداره upvc تراس کاملا قطع می شود.
عدم نیاز به رنگ آمیزی و نگهداری آسان: ترکیبات بکار رفته در ساخت پروفیل پنجره دو سه جداره upvc تراس اکسید نمی شوند و رنگ بکار رفته در ساخت آن در مقابل اشعه UV خورشید مقاومت کامل دارد بنابراین تغییر رنگ در پنجره های دوجداره تراس رخ نمی دهد.
 مدل ها و طرح های مختلف: بخش بزرگی از زیبایی ظاهر نمای ساختمان به پنجره دو سه جداره upvc تراس بازمی گردد. معماران بزرگ جهان زمان زیادی را صرف طراحی پنجره هایی می کنند که جلوه ای ویژه به نمای ساختمان بدهد. پنجره دوجداره تراس در طرح ها و مدل های مختلف طراحی می شود.


X