پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی به دلیل تحمل ضربه و ضد ضربه بودن در مکان هایی ازجمله مدارس، مهد کودک ها و مکان های تفریحی استفاده می شوند. در سال های اخیر بحث و اختلاف نظر زیادی مبنی بر اینکه آیا پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی (شیشه مسلح) به اندازه کافی ایمن می باشد یا خیر مطرح شده است. دلیل اصلی مطرح شدن این بحث ها، صدمات وارد شده به مردم در محل هایی است که پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی (شیشه مسلح) در آنجا به کار گرفته شده است.
 این شرکت تولید کننده انواع درب ها و پنجره های دوجداره upvc  با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت میباشد. تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت نامه معتبر میباشد. ارسال این محصولات به تمام نقاط کشور انجام می پذیرد.
وجود انواع مختلف شیشه ها امروزه به خریداران این امکان را می دهد که بنا به نوع نیاز خود شیشه های مناسبی را برای درب ها و پنجره های یو پی وی سی شان انتخاب نمایند. شرکت عرضه کننده انواع شیشه ها اعم از تک جداره، دوجداره، سه جداره و ... می باشد. یکی از انواع جدید پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی (شیشه مسلح) می باشد. بهره گیری از تیمی متخصص و کارآزموده و همچنین دستگاه های صنعتی بروز باعث می شود که محصولات تولیدی این شرکت از بالاترین کیفیت برخوردار باشد.

شیشه سیم دار

متداول ترین پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی ( شیشه های سیم دار)، همان هایی هستند که در درب و پنجره مدارس و مکان های عمومی نصب شده اند. گرچه پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی مقاومت مناسبی در برابر انتقال شعله های آتش و دود دارد اما این شیشه ها نسبت به شیشه های حرارت دیده (سکوریت) یا لمینت مقاومت مناسبی دربرابر ضربه ندارند و ممکن است در هنگام ضربه خطرناک باشند.
برای سال های متمادی، تنها نوع شیشه ای که می توانست آزمون های ضد حریق و ضد ضربه را بگذراند، پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی (شیشه مسلح) بوده است. با ورود شیشه های جدید که کارایی بهتری از پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی (شیشه مسلح) هم در ضد حریق و هم ضد ضربه بودن دارند، بحث ناکارآمد بودن شیشه سیم دار جدی تر شده است. متخصصان و منتقدان استفاده از شیشه سیمی ابراز می کنند که با وجود ورود شیشه های جدید و کارآمدتر دلیلی برای استفاده از شیشه های سیمی (شیشه مسلح) وجود ندارد و این شیشه ها را عامل بروز بسیار از صدمات می دانند. برخی از آنها پیشنهاد تغییر قوانین و آیین نامه ها را داده اند. از طرف دیگر، متخصصان طرفدار پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی (شیشه مسلح) ، نصب غیر اصولی و غیر ایمن را عامل بروز صدمات می دانند.


X