پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس

windowdoubleglazed
یک برند ترکیه ای معتبر در صنعت پروفیل یو پی وی سی تاروس نام دارد. کمپانی پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس جزوء تولید کنندگان انواع پروفیل های upvc می باشد، که محصولات خود را تحت لیسانس کشور آلمان به سایر کشور ها، از جمله ایران صادر می نماید.
با افزایش استقبال ازدرب ها و پنجره دوجداره یو پی وی سی، پروفیل های ترک تاروس راه خود را به ایران باز کردند. هرچند پس از سال 1385 و با ایجاد کارخانه های تولید پروفیل یو پی وی سی در کشور ، کم کم این پروفیل ها جای خود را به پروفیل های ایرانی دادند ولی هنوز هم بدلیل قیمت کمتر در ایران پروفیل های ترک تاروس مورد استفاده قرار می گیرند. این شرکت سعی کرده برای تکمیل سبد کالایی خود و حضور در پروژه های مختلف شهری و ارضای نیاز سلایق مختلف از پروفیل هایی ترکیه ایی تاروس نیز استفاده نماید اما در این میان استانداردهایی برای استفاده از این پروفیل ها تعریف نموده که علاوه بر قیمت مناسب به استاندارد نیز نزدیک باشد تا خریدار در مدت کوتاهی مجبور به تعویض این پنجره ها نباشد.
برخی از افراد پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا نسبت  به برخی برندهای دیگر استفاده می کنند. درب پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس از جمله برند های بسیار پر فروش در صنعت تولید درب و پنجره  یو پی وی سی می باشد. این شرکت ، پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس را به همراه ضمانت نامه معتبر به مشتریان عرضه می نماید.

پنجره ترکیه ای تاروس
پروفیل یو پی وی سی پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس نیز در بین تعدادی از فعالان ساخت درب ها و پنجره های دو جداره یو پی وی سی طرفدار دارد. این کمپانی نیز در ایران دارای نمایندگی فروش است؛ اما در سالهای اخیر با توجه به کیفیت بالای محصولات داخلی، حضور این برند نیز در ایران کمرنگ تر از گذشته شده است.
زمینه های فعالیت ما:
نمایندگی رسمی پخش و فروش پروفیل های پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس
فروش انواع پروفیل های رنگی و سفید 4 کاناله گسکت دار درجه یک ترک تاروس
طراحی و آنالیز در و پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس با نرم افزار مخصوص یو پی وی سی
تولید انواع در و پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس
تولید شیشه های دوجداره
مشاوره و راه اندازی کارگاه پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس
فروش در و پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس با قیمت مناسب


X