پنجره دو سه جداره ترمال بریک

windowdoubleglazed
در سیستم درب و پنجره دوسه جداره ترمال بریک ارتباط سطح بیرونی با سطح داخل پنجره توسط یک لایه پلی آمید بعنوان عایق حرارتی از یکدیگر جدا گردیده است. از مزایای مهم پنجره دو سه جداره ترمال بریک می توان عایق حرارت ، صوت، ایمن در مقابل سرقت ، زلزله و سازگاری با محیط زیست و قابل بازیافت بودن را نام برد.

ترمال بریک دوجداره

در سیستم درب و پنجره دو سه جداره ترمال بریک ارتباط سطح بیرونی با سطح داخل پنجره توسط یک لایه پلی آمید بعنوان عایق حرارتی از یکدیگر جدا گردیده است. از مزایای مهم پنجره دو سه جداره ترمال بریک می توان عایق حرارت ، صوت، ایمن در مقابل سرقت ، زلزله و سازگاری با محیط زیست و قابل بازیافت بودن را نام برد.
سیستم درب و پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال  بریک با برخورداری از تنوع زیاد در طراحی سیستم های مختلف بازشو، رنگ و گستردگی استفاده از یراق آلات آلمان و لاستیک EPDM توانسته است جایگاه خوبی را در صنعت ساختمان ایران و جهان کسب نماید.  پنجره های آلومینیومی معمولی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند ولی از آنجایی که آلومینیوم هادی خوبی میباشد، باعث تلف شدن انرژی میشوند.

پنجره آلمینیومی ترمال بریک

برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام پنجره آلومینیومی ترمال بریک به دنیا عرضه شده است که در این پنجره ها وجود لایه پلاستیکی بین دو فریم داخلی و خارجی در مقابل انتقال حرارت شکست بوجود می آورد – کلمه Thermal Break یعنی شکست حرارتی از همانجا ریشه میگیرد. پنجره دو سه جداره ترمال بریک عایق حرارت است یعنی از دو فریم داخلی و خارجی تشکیل شده اند که توسط یک عایق پلاستیکی از هم جدا می شوند. در گذشته پنجره های آلومینیومی حرارت را بین داخل و خارج خانه منتقل میکردند، ولی در پنجره دو سه جداره ترمال بریک به واسطه ترکیب پلی آمید و آلومینیوم در تولید آنها این مشکل رفع شده است .

بررسی های بسیار زیادی در بازار خرید و فروش و عرضه بهترین نمونه های پروفیل انجام شده و بازدهی بسیار زیادی را می توان در بخش قیمت گذاری خرید و فروش این محصولات مشاهده کرد. از این رو شرکت به عنوان بزرگترین شرکت عرضه کننده انواع پروفیل پنجره دو سه جداره ترمال بریک بهترین نمونه های موجود از این محصولات را برای مصرف کنندگان ارائه کرده و بازدهی بسیار مناسبی را برای آن ها به همراه داشته است. با ما قیمت های مناسب از آن شما است.
چرا تیم کاری این شرکت تاکید دارد که تعویض پنجره آهنی و قدیمی یک امر حیاتی است؟
جواب این سوال کاملا واضح است و دلایل فراوانی برای این کار وجود دارد که مهمترین ان عایق بندی منازل می باشد که پنجره دو سه جداره ترمال بریک این موضوع را کاملا پوشش می دهند. در فصل زمستان مشاهده می شود که افراد برای گرم نگه داشتن منزل ، شعله بخاری را بالا برده و در اطراف پنجره اهنی از پتو استفاده می کنند، اما برای حل مشکل عایق بودن راه حل ساده تری وجود دارد و ان هم تعویض پنجره قدیمی با دوجداره است که در کمترین زمان ممکن انجام میشود و هیچ گونه تخریبی را به همراه ندارد.


X