متریال استاندارد پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
ازنکات بسیار مهم در زمان انتخاب و خرید درب و پنجره متریال استاندارد پنجرهدو سه جداره و از دارا بودن بیمه پروفیل upvc پنجره دو سه جداره خود اطمینان داشته باشید تا در آینده دچار مشکلاتی همچون افت پنجره، تغییر رنگ نشوید . حتما مطمئن باشید در پنجره های شما کلیه قطعات یراق از جمله دستگیره استاندارد، لولاهای قابل تنظیم، فقل ایمنی حالت مورب (TILT)  و….. استفاده شده باشد.

شیشه دوجداره

از نکات بسیار مهم در زمان انتخاب و خرید درب و پنجره متریال استاندارد پنجره دو سه جداره و از دارا بودن بیمه پروفیل upvc پنجره دو سه جداره خود اطمینان داشته باشید تا در آینده دچار مشکلاتی همچون افت پنجره، تغییر رنگ نشوید . حتما مطمئن باشید در پنجره های شما کلیه قطعات یراق از جمله دستگیره استاندارد، لولاهای قابل تنظیم، فقل ایمنی حالت مورب (TILT)  و….. استفاده شده باشد.
از استاندارد بودن یراق آلات پنجره دوجداره upvc خود حتما آگاهی پیدا کنید. متاسفانه استفاده از یراق آلات اکونومی با دستگیره های معمولی و لولاهای معمولی غیر قابل تنظیم و رگلاژ به علت پائین آوردن قیمت پنجره به شدت گسترش یافته است که بعدها پنجره دوجداره  upvc شما دچار مشکلاتی از جمله افت لنگه ها و خارج شدن پنجره از رگلاژ خواهد شد که قاعدتا به علت استفاده از این یراق آلات نامرغوب امکان رفع عیب وجود ندارد وانتظارات شما از یک پنجره عایق دوجداره upvc بر آورده نخواهد شد.
مواد تشکیل دهنده متریال استاندارد پنجره دو سه جداره  
پروفیل های یو پی وی سی که یکی از اجزای تشکیل دهنده پنجره های دوجداره می باشند از پی وی سی و افزونه های دیگر که مناسب است برای ساخت درب و پنجره های دوجداره تشکیل شده اند. این فورمولیشن خاص کیلد اصلی ساخت پنجره یو پی وی سی است. این فورمولیشن با توجه به شرایط آب و هوایی تغییر میکند. به همین دلیل است که مخلوط  ۳٫۵ نیاز است برای فرمول ضد اشعه UV و قطر دیواره ها ۸۸ قسمت تیتانیوم دی  اکسید باشد.

پنجره دوجداره بیمارستان

متریال استاندارد پنجره دو سه جداره  : اصلی ترین ماده مورد نیاز جهت تولید پروفیل یو پی وی سی , (PolyVinil Choloride ) یا PVC با K-Value حدود ۶۵می باشد. پی وی سی یا پلی وینیل کلراید یکی از قدیمی‌ترین و پر مصرف ‌ترین انواع پلیمرها در جهان است که از پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید (VCM) بدست می‌آید و تقریبا ۸۵% از ترکیب پروفیلهای UPVC را تشکیل می دهد. پی وی سی ترکیبی از مشتقات نفت خام و گاز کلر می باشد که طی فرآیند پلیمریزاسیون تولید می شود. در فرآیند پلیمریزاسیون پیوند دوگانه بین کربن- کربن شکسته می‌شود و از اتصال مونومرهای وینیل کلراید به یکدیگر پلیمر پی وی سی تشکیل می‌گردد. این ماده در دو نوع امولسیون و سوسپانسون تولید می گردد که نوع سوسپانسیون، به دو گروه سخت و نرم تقسیم می شود. نوع سخت دارای K- Value یا شاخص وزن ملکولی ۶۷ – ۶۵ و نوع نرم آن بین ۷۱ – ۶۸ است .
در متریال استاندارد پنجره دو سه جداره  ۶۸۴۰ واژه ها و اصطلاحاتی آمده که کاربرد زیادی دارد که عبارت اند از:
۱-پروفیل: که عبارت است از طول ماده اکسترودی با برش عرضی معین و مشخص.
۲-پروفیل اصلی: که در درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی پروفیلی است که وظیفه تحمل مقدار بار یا وزن را تحمل می کند.
۳-پروفیل ثانویه: که در درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی پروفیلی است که وظیفه تحمل وزن یا بار را بر عهده ندارد.
۴-سطح قابل دید: وقتی که در یا پنجره یو پی وی سی بسته است سطح قسمتی که قابل دیدن است را سطح قابل دید گویند.
۵-مواد قالب ریزی شده: که در تهیه پروفیلها این مواد باید دارای مشخصات موجود در استاندارد باشد.


X