جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب

windowdoubleglazed
دلایل فراوانی برای جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب وجود دارد که مهمترین آن بحث عایق بندی منازل می باشد که پنجره های دوجداره این موضوع را کاملا پوشش می دهند. پنجره دوجداره به راحتی عایق شده و در زمان کوتاه و سهولت عملیات نصب انجام می شود.
طرح تعویض درب و پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی یک امر حیاتی است و از سال ها قبل در شهرهای مختلف کشور رونق چشمگیری داشته است و ساختمان هایی که از پنجره های آهنی, چوبی, آلمینیوم قدیمی استفاده می کردند به سمت درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و یا آلمینیوم ترمال بریک روی آورده اند و دلیل این موضوع بهره وری انرژی, کاهش هزینه, عایق بندی مناسب ساختمان ها بوده است. روند رو به رشد تعویض پنجره دوجداره بدون تخریب تا امروز ادامه داشته است و رفته رفته این موضوع جایگاه ویژه ای در بین اقشار مختلف پیدا کرده است ، به گونه ای که تیم کاری ما در تمامی پروژه جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب را اجرا کرده است. در فصل زمستان مشاهده می شود که افراد برای گرم نگه داشتن منزل ، شعله بخاری را بالا برده و در اطراف پنجره اهنی از پتو استفاده می کنند، اما برای حل مشکل عایق بودن راه حل ساده تری وجود دارد و ان هم جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب است که در کمترین زمان ممکن انجام میشود و هیچ گونه تخریبی را به همراه ندارد.
در دنیای مدرن امروز بشر برای هر نیازی راه حلی پیدا می کند و این راه حل ها انسان را به سمت اسایش بیشتر می برد،زمانی که پنجره های دوجداره وارد دنیای ما شدند فقط بر روی فریم اهنی و در ساختمان های نوساز قابلیت نصب داشتند اما رفته رفته پروفیل های بازسازی تولید شدند و همه چیز را برای تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب اماده کردند. سال ها فعالیت در زمینه پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلومینیوم این موضوع را برای ما روشن کرده است که خیلی از مردم اگاهی لازم را در زمینه تعویض پنجره بدون تخریب ندارند و همین امر سبب گشته است تا برای این نیاز اساسی اقدام نکنند.در بحث هزینه دوجداره کردن پنجره های معمولی موارد زیادی دخیل هستند که مجموع این عوامل قیمت تعویض پنجره قدیمی را رقم میزند.

تعویض پنجره قدیمی

قیمت جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب

اولین قدم برای تعیین هزینه جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب داشتن ابعاد پروژه است به گونه ای که کارفرما می تواند به راحتی با اعلام ابعاد حدودی که خود اندازه گیری کرده است از قیمت حدودی پنجره دوجداره مورد نظر برای جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب باخبر شود. علاوه بر قیمت پنجره دوجداره ، اجرت نصاب درب و پنجره نیز در پروژه محاسبه شده و به قیمت نهایی اضافه میشود زیرا در طرح جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب علاوه موارد مربوط به نصب، برش و خارج کردن اجزای پنجره قدیمی نیز مطرح است که در بخش تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب به طور کامل توضیح دادیم. هزینه جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب در مقابل مزایای بی نظیر ان قابل مقایسه نیست و بی شک در دنیای امروز خیلی بیشتر احساس می شود ، همچنین پروفیل مورد نظر شما برای ساخت پنجره های دوجداره بسیار حائز اهمیت است.
مزایای جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب
تنوع در انتخاب درب و پنجره و یراق آلات
مقاومت در برابر نفوذ آب باران
عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش اشعه خورشید
غیر قابل اشتعال در آتش سوزیها و دوام و استحکام بالا
وزن کم،قابلیت بازیافت،سهولت در نظافت و سرعت در نصب


X