توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc علاوه بر اینکه از ورود حشرات به داخل ساختمان جلوگیری می کند تا حدودی از ورود گرد و غبار و آلودگی نیز جلوگیری می کند. توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc در زمان استفاده جلوی لنگه را کاملا پوشانده و در زمان عدم نیاز به توری پلیسه ای، درون کاور خود جمع شده که دیگر دیده نمی شود و درون کاور خود محفوظ می ماند،این امر باعث طول عمر بیشتر این توری هامی شود.
توری درب دوجداره

توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc علاوه بر اینکه از ورود حشرات به داخل ساختمان جلوگیری می کند تا حدودی از ورود گرد و غبار و آلودگی نیز جلوگیری می کند. توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc در زمان استفاده جلوی لنگه را کاملا پوشانده و در زمان عدم نیاز به توری پلیسه ای، درون کاور خود جمع شده که دیگر دیده نمی شود و درون کاور خود محفوظ می ماند،این امر باعث طول عمر بیشتر این توری ها می شود.
توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc از جمله بهترین توری های مورد استفاده در پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی است . مهمترین قطعه در توری درب و پنجره دوجداره جنس خود توری بکار رفته در آن میباشد که با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کارشناسان این شرکت بهترین نوع توری که مقاومت بسیار بالایی دارد توری از جنس فایبر گلاس میباشد.
ویژگی های ساختاری و زیبایی ظاهری در کنار ماندگاری بالا سبب گشته است تا بازار فروش توری درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و آلومینیوم افزایش چشمگیری داشته و تقاضا برای این نوع توری ها روند رو به رشدی را سپری کند. بهترین زمان برای خرید و نصب توری پنجره دوجداره یو پی وی سی و درب دوجداره در فصل بهار و در آستانه فصل تابستان است البته با توجه به تغییر اب و هوا و حاکم شدن اقلیم خشک در کلان شهرها، زمان خرید توری یو پی وی سی را نمی توان به طور دقیق معین کرد اما به طور تقریبی هر زمان که گرمای هوا در محیط حاکم شد و حشرات موزی در اطرافمان دیده شدند لازم است تا اقدام به اینکار کنید.
قیمت پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی با توجه به نوع جنس، بازشو، رنگ و.... قیمت متفاوتی دارند. توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc با توجه به ساختار خاصی که دارد بدون شک بهترین انتخاب است و طول عمر بالای ان و قیمت مناسبی که به سبب کارایی دارد موجب شده است تا بالاترین فروش را به خود اختصاص دهد.

توری جدید پنجره دوجداره

مراحل نصب توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc درب و پنجره دوجداره به این شکل است که بعد از توافق طرفین نیروهای متخصص تیم کاری ما اقدام به اندازه گیری دقیق می کنند و بعد از اعلام ابعاد به کارگاه مراحل ساخت اغاز می شود و بعد از ساخت ، نصاب توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc در محل مورد نظر حاضر شده و اقدام به نصب توری می کند و اموزش های لازم برای نگه داری و شستشوی توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc را می دهد و پس از تحویل به کارفرما تاییده لازم را می گیرد.
مزایای توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc
دوام زیاد
نصب آسان
قابل شستشو – ضد زنگ
ضد اشتعال – حریق
قابلیت ساخت در ابعاد مختلف
مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش بودن توری پنجره
مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
خدمات پس از فروش
توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc بیشترین بازار را به خود اختصاص داده و از نظر قیمت نیز در سطح بالاتری نسبت به انواع دیگر دارد البته لازم به ذکر است که توری پلیسه ای دارای مزایای بیشتری می باشد و پیشنهاد ما نیز استفاده از توری پلیسه ای است. قیمت توری پنجره به صورت مترمربع محاسبه شده و هزینه ای نیز بایت نصب توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc به قیمت کل اضافه میشود.
توری هایی که توسط تیم کاری ما به فروش می رسد دارای قیمت مناسب و استاندارهای لازم بوده و دارای ضمانت می باشند و نصب ان نیز با دقت بالا توسط افراد متخصص انجام می شود.


X