پنجره دو سه جداره upvc خلیجی

windowdoubleglazed
بیشترین کاربرد پنجره دوسه جداره upvc خلیجی یا Bay Window اغلب برای پذیرایی منزل است. چراکه فضای خانه را بزرگتر نشان می دهد و دیدی وسیع به بیرون منزل ایجاد می کند.


بیشترین کاربرد پنجره دو سه جداره upvc خلیجی یا Bay Window اغلب برای پذیرایی منزل است. چراکه فضای خانه را بزرگتر نشان می دهد و دیدی وسیع به بیرون منزل ایجاد می کند.
درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی با سبک و زیبایی خود نور و زیبایی را به خانه شما می آورند. درب ها و پنجره های خانه شما نشان دهنده خصوصیات شخصیتی شما هستند. درب ها و پنجره دو جداره upvc این شرکت پیشرو جهانی و از نظر فنی مطابق با استاندارد های بریتانیا هستند. این درب ها و پنجره ها انعطاف پذیری بسیار بالا در ایجاد منظره دید را به همراه طراحی زیبا و خوش فرم ترکیب می کنند. در عین حال که به کارآیی انرژی کمک می کنند، از نظر امنیتی بسیار خوب عمل کرده و همچنین در برابر تمام شرایط آب و هوایی مقاوم هستند. پنجره دو سه جداره upvc خلیجی به دلیل نصب شیشه ساده در این پنجره های یو پی وی سی و هزینه تولید کمتر، نسبت به پنجره کمانی مقرون به صرفه تر هستند. بسیاری از مردم تصور می کنند که پنجره های پیش آمده از ساختمان (پنجره شاه نشین یا پنجره دوجداره خلیجی یا bay window)، سنتی و منسوخ شده اند،حال آنکه این مدل پنجره های یو پی وی سی مزایای بسیاری دارا هستند ،که آنها را واجد ارزش می کنند.مزایای پنجره دو سه جداره upvc خلیجی

اضافه کردن زیربنا(درنتیجه ارزش بالاتر) به خانه شما. اضافه کردن نور و رو شنایی به فضا،به خصوص به لطف شیشه های پانوراما که نور را از زوایای مختلف به داخل فضا هدایت می کنند. امکان تهویه و سیرکولاسیون هوا به دلیل قابلیت باز و بسته شدن پنجره. پنجره های دوجداره خلیجی با طراحی خوب می توانند فضایی همه کاره و چند منظوره ایجاد کنند:
مکانی برای خوابیدن،مطالعه،نیمکت،جایی برای ذخیره سازی،نیمکت غذاخوری یا صبح انه خوری و یا ترکیبی از این موارد.
۱-آنها احساس لطیف معمارانه را به فضا می بخشند.
۲- پنجره دو سه جداره upvc خلیجی می توانند تبدیل به نقطه کانونی برای فضا شوند.
۳-این پنجره ها بهترین مکان برای ترکیب با فضاهای ذخیره سازی هستند.
۴- پنجره دو سه جداره upvc خلیجی می توانند حس مینیمالیستی و مدرن به فضا ببخش ند.
۵-این پنجره ها می توانند آیتم های مختلفی را در فضا کنار هم قرار دهند.
۶- پنجره دو سه جداره upvc خلیجی می توانند مکانی راحت برای استراحت باشند.
۷- پنجره دو سه جداره upvc خلیجی یک قاب زیبا از طبیعت بیرون خود است.

X