پنجره دو سه جداره کرکره دار

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره کرکرهدار دارای نوعی از پرده کرکره از جنس آلومینیوم می باشد، که در بین شیشه دوجداره جایگذاری و عایق می شود. پنجره دو سه جداره کرکره دار آنتی باکتریال بوده و بهداشتی بودن پرده به دلیل ایزوله بودن از محیطهای داخلی وخارجی، کاهش دهنده قطعی هدر رفت انرژی وعدم خرابی به دلیل در دسترس نبودن اشاره نمود.

پرده کرکره داخل شیشه دوجداره

پنجره دو سه جداره کرکره دار دارای نوعی از پرده کرکره از جنس آلومینیوم می باشد، که در بین شیشه دوجداره جایگذاری و عایق می شود. پنجره دو سه جداره کرکره دار آنتی باکتریال بوده و بهداشتی بودن پرده به دلیل ایزوله بودن از محیطهای داخلی و خارجی، کاهش دهنده قطعی هدر رفت انرژی وعدم خرابی به دلیل در دسترس نبودن اشاره نمود.
پنجره دو سه جداره کرکره دار از نوع ایزوله ، تکنولوژی و طراحی جدیدی می باشد که مناسب برای محیط اداری، دفتری، شرکتها، هتل و سویتها، بیمارستانها، مراکز آزمایشگاهی و درمانی، اتاق های تمیز و مکانهای تجاری می باشد. منظور از پنجره دوجداره کرکره دار در واقع قراردادن پرده کرکره مابین شیشه دوجداره است که ویژگی های خاصی را نیز بوجود میآورد که در پرده کرکره های عادی یا هر نوع پرده یا جداکننده دید محیطی وجود ندارد. از ویژگی های پنجره دوجداره upvc کرکره دار میتوان به محفوظ شدن از حرارت ناشی از گرم شدن پرده بدلیل تابش آفتاب و همچنین محافظت از نور، جدا کننده دید محیطی می باشد.

یو پی وی سی دوجداره

مکانیزم پنجره دو سه جداره کرکره دار : پرده کرکره بین شیشه دو جداره یک IGBU با عرض اسپیسر ۲۵ میلیمتر که با کرکره های عرض ۱۶ میلیمتر طراحی گردیده است. حرکت دورانی (سایه و روشن) و همچنین عمودی (بالا و پایین شدن) این مدل توسط یک موتور برقی ۲۴ ولت که پروفیل بالای آن تعبیه شده است انجام می پذیرد. این موتور برق را از شبکه سراسری ۲۲۰ ولت توسط یک ترانسفورماتور (کاهنده) دریافت می نماید. در انتخاب ضخامت شیشه داخلی یا خارجی هیچ گونه محدودیتی ندارد. شما قادر به انتخاب مدل مختلف ریموت کنترل می باشید و می توانید با یک ریموت کنترل تا ۴ واحد پرده را همزمان و یا تک تک کنترل نمایید. مدل توانایی عملکرد های مختلف و ترکیب شدن های مختلف در طراحی را به شما می دهد.
همچنین می توانید از LCD لمسی قابل برنامه ریزی روی دیوار به جای ریموت کنترل استفاده نمایید. رنگ پرده کرکره بین شیشه دوجداره  میتواند به دلخواه انتخاب شود.
مزایای پنجره دو سه جداره کرکره دار
۱-قسمت های مختلف پرده کرکره بین شیشه به آسانی و در هر زمان که شما اراده کنید می تواند به حالت های مختلف سایه-روشن و باز و بسته تغییر پیدا کند.
۲- پنجره دو سه جداره کرکره دار از گرد و غبار و آسیب دیدگی و همین چطور از استفاده نامناسب توسط کودکان محافظت می شود.
۳- پرده پنجره دو سه جداره کرکره دار برخلاف پرده های آویز معمولی از مشکلات آلرژیک برخوردار نیستند و نیاز به شست و شو و نظافت ندارند.
۴-پرده کرکره ایزوله را می توان در شکل و ابعاد مختلف پنجره نصب کرد و از زیبایی و کارایی این پرده ها استفاده کرد.
۵-از پرده کرکره بین شیشه پنجره دو سه جداره کرکره دار می توان به صورت مکانیکی یا به وسیله ریموت های مختلف مبتنی با نیاز خانواده بهره برد.


X