پنجره دو سه جداره هوشمند upvc

windowdoubleglazed
شمامیتوانید با نصب پنجره دو سه جداره هوشمند upvc از مزیت های آن استفاده کنید از جمله کنترل روشنایی ساختمان, کنترل سیستم های گرمایشی و سرمایشی, کنترل باز و بسته بودن درب و پنجره, کنترل افزایش دما برای جلوگیری از آتش سوزی, کنترل نفوذ گاز و … می باشند که با این امکانات هوشمند در مصرف برق واتلاف انرژی به طور چشمگیری صرفه جویی میشود.

شیشه های هوشمند ساختمان

شما میتوانید با نصب پنجره دو سه جداره هوشمند upvc از مزیت های آن استفاده کنید از جمله کنترل روشنایی ساختمان, کنترل سیستم های گرمایشی و سرمایشی, کنترل باز و بسته بودن درب و پنجره, کنترل افزایش دما برای جلوگیری از آتش سوزی, کنترل نفوذ گاز و … می باشند که با این امکانات هوشمند در مصرف برق و اتلاف انرژی به طور چشمگیری صرفه جویی میشود.
پنجره های دوجداره مهم ترین عامل در کاهش هزینه های مربوط به انرژی در ساختمان ها و منازل هستند. از این رو داشتن پنجره دو سه جداره هوشمند upvc در ساختمان کمک بسزایی در کاهش مصرف بی رویه انرژی های گران قیمت دارند. پنجره های دوجداره معمولی خود به تنهایی باعث صرفه جویی ۵۰% انرژی هستند اما با استفاده از شیشه های دوجداره هوشمند این عدد را به ۷۵% رسانده و این گام بلندی در زمینه هوشمند سازی ساختمان های امروزی بشمار می آید.
در کشور ما در سال های گذشته درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی در انواع مختلف تولید و در بازار عرضه شده اند برای مثال پنجره های همچون یو پی وی سی و الومینیوم و نماهای فریم لس و کرتن وال و همچنین در دهه ۹۰ پنجره های جدیدی از ترکیب چوب و الومینیوم و همچنین upvc و الومینیوم معرفی شدند که بازار اینده را خواهند ساخت،همچینین با ورود پنجره های دوجداره هوشمند تا چند سال اینده همه چیز برای استفاده بهینه از پنجره های دوجداره یوپی وی سی و الومینیوم محیا خواهد شد.
این شرکت با استفاده از شیشه های پنجره دو سه جداره هوشمند upvc توانسته رضایت کامل مشتریان خود را برای خرید این متریال جلب کند. اگر چه اجرای پروژه های هوشمندسازی باعث افزایش هزینه های ساختمان میشود اما با کاهش هزینه های جانبی ساختمان در معدود زمانی هزینه های اولیه را تامین میکند و آرامش و امنیت خانه ها و ساختمان های تجاری و دولتی را دوچندان میکند.


مبحث 19 مقررات ملی ساختمان
با هوشمندسازی ساختمان و استفاده از پنجره دو سه جداره هوشمند upvc خانه شما تبدیل به لوکس ترین و رویایی ترین خانه میشود که مدیریت و کنترل لوازم از راه دور ممکن است. شما از طریق سنسورهای داخل ساختمان و اینترنت تبلت یا گوشی همراه خود قادر به مدیریت همه ی قسمت های خانه از جمله: کنترل روشنایی ساختمان, کنترل سیستم های گرمایشی و سرمایشی, کنترل باز و بسته بودن در و پنجره و … خواهید بود که با این امکانات هوشمند در مصرف برق و اتلاف انرژی به طور چشمگیری صرفه جویی میشود.
مبحث 19 مقررات ملی ساختمان در مورد پنجره دو سه جداره هوشمند upvc
امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی گرایش به سمت یافتن راهکاری برای کاهش هدر رفت انرژی ساختمان و عایق بندی در برابر سرما و گرما و الودگی صوتی افزایش یافته، برای این کار طبق مطالعات گسترده تمرکز بیشتر روی پنجره دوجداره است. بنابراین سعی بر این است که با نفوذ تکنولوژی هوشمند در دنیای صنعت و فناوری انقلاب بزرگی در تمام ابعاد زندگی انسان ها ایجاد شود. پنجره های دوجداره هم از این قائله مستثنی نیستند و تبدیل به پنجره دو سه جداره هوشمند upvc شده اند که اکنون مزیت های آن را بیان میکنیم:
صرفه جویی انرژی با استفاده از شیشه پنجره دو سه جداره هوشمند upvc
یا اینکه شیشه ای را تصور کنید که با یک کلید از حالت شفاف به حالت کدر تغییر حالت میدهد, ما میتوانیم از این شیشه ها در ساخت پنجره های ساختمان ها در صورت نیاز برای عدم دید و یا در شب استفاده کنیم, همچنین در حمام یا در فروشگاه ها و نمایشگاه ها استفاده کنیم. پنجره های الکتروکرومیک و پنجره های با ذرات معلق نمونه هایی از پنجره دو سه جداره هوشمند upvc هستند که از طریق کنترل هوشمند و ذخیره انرژی کمک شایانی به بشر خواهند کرد. نمونه های بسیاری از این پنجره های هوشمند ساخته شده اما هنوز در جهان متداول نشده است. با تولید و استفاده انواع پنجره دو سه جداره هوشمند upvc در ساختمان ها، سالن های کنفرانس و ادارات به نسبت قابل ملاحظه ای از اتلاف انرژی جلوگیری میشود.X