انواع یراق پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
انواع یراق پنجره دو سه جداره upvc موجود در بازار شامل برند های روتو آلمان(ROTO)، جیو(GU)، آکادوترکیه(ACCADO)، اندو(ENDOW)، وی اچ اس(VHS)، وین هاوس ترکیه(WINHOUSE) و .. می باشند که هرکدام دارای مزیت هایی می باشند. شما باید باتوجه به نوع آب و هوا یراق پنجره دو سه جداره upvc خود را انتخاب و خریداری کنید.

یراق آلات بیرون بازشو

انواع یراق پنجره دو سه جداره upvc موجود در بازار شامل برند های روتو آلمان(ROTO)، جیو(GU)، آکادو ترکیه(ACCADO)، اندو(ENDOW)، وی اچ اس(VHS)، وین هاوس ترکیه(WINHOUSE) و .. می باشند که هرکدام دارای مزیت هایی می باشند. شما باید باتوجه به نوع آب و هوا یراق پنجره دو سه جداره upvc خود را انتخاب و خریداری کنید.
یکی از مهمترین و اساسی ترین خواص پنجره دوجداره یو پی وی سی بحث عایق بودن آن می باشد که باعث جلوگیری از دود و گرد و غبار و سر و صدای بیرون به داخل واحد می گردد. با توجه به مسائل گفته شده این سؤال به وجود می آید که چگونه برای پنجره دوجداره یو پی وی سی یراق آلات خوب پیدا کنیم؟ نکات مهم برای انتخاب یراق پنجره دو سه جداره upvc  شامل عوامل زیر می باشد. با توجه به متنوع بودن آب و هوای منطقه کشور ما و همچنین وجود سرما و گرما، رطوبت و بارندگی می بایست یراق پنجره دو سه جداره upvc انتخابی در برابر مسائل یاد شده مقاوم باشد تا باعث خوردگی یراق پنجره دو سه جداره upvc و یا درگیری بین قطعات یراق پنجره دو سه جداره upvc در مدت زمان نگردد.
۱- آب بندی کامل پنجره : در زندگی صنعتی و شهری امروزه یکی از مهمترین مسائل جلوگیری از گرد و غبار و هوای آلوده به داخل واحدهای ساختمانی است که بسیار مورد توجه است. اگر یراق پنجره دو سه جداره upvc تولید شده براساس استاندارد های موجود نباشد عملیات فیتینگ میان لاستیک آبندی و پروفیل به درستی صورت نمی پذیرد و در نتیجه پنجره تولید شده انتظارات این بحث را به درستی برآورده نمی سازد.


روتو آلمانی
۲- تحمل و مهار وزن لنگه بازشو و شیشه و سایر ملزومات: از آنجایی که هر پنجره یو پی وی سی با درخواست مهندسان، معماران و مشتریان در ابعاد واندازه های گوناگون ساخته میشود، قطعاً اندازه بازشو ها در پنجره ها یکسان نیستند و به همین علت وزن هر لنگه بازشو با توجه به مصرف و نوع پروفیل و شیشه دوجداره آن متفاوت است و به همین علت می بایست یراق پنجره دو سه جداره upvc مناسبی برای هر پنجره انتخاب شود که بتواند وزن وارده را تحمل کند و در مدت زمان باعث افت لنگه پنجره دوجداره نشود. این مسئله می تواند سبب خارج شدن لنگه از رگلاژ گردد که باعث بوجود آمدن مشکلات فراوان در باز و بسته کردن پنجره دوجداره upvc می گردد.
۳-مقاومت یراق در برابر هرگونه آب و هوا و خوردگی
۴-روان بودن و کاربری آسان: قاعدتاً می بایست یراق پنجره به گونه ای عمل کند که باز و بسته شدن پنجره به نرمی و آسانی با
۵- ایمنی و ضدسرقت بودن پنجره دوجداره یو پی وی سی: بحث ایمنی و ضدسرقت بودن در تمام انتخابات انسان نقش به سزایی دارد همانطور که شما در خرید ماشین ، منزل و… به این مسئله توجه خاصی دارید. یراق پنجره دو سه جداره upvc یو پی یو سی مورد استفاده در پنجره دوجداره upvc باید به گونه ای طراحی شود که ورود افراد از بیرون به داخل را غیرممکن سازد که این امر به وسیله طراحی و هندسه های خاص در مکانیزم یراق پنجره دو سه جداره upvc یو پی یو سی صورت می پذیرد. برای مثال وجود پلیت ها و قفلهای قارچی باعث درگیری قفلها در یکدیگر شده و هیچ شخصی حتی با دیلم و وسایل دیگر از بیرون قادر به باز کردن پنجره نمی باشد.


X