فروش توری مخصوص درب و پنجره دوجداره

windowdoubleglazed
فروش توری مخصوص درب و پنجره دوجداره upvc در شرکت های درب و پنجره انجام می شود.یکی از مهمترین عوامل اثرگذار بر کیفیت و مقاومت توری های درب و پنجره یو پی وی سی، به استفاده تولید کنندگان از نوع مواد اولیه اعم از یراق آلات، پروفیل ها و توری ها برمی گردد. که به همین دلیل در این شرکت همواره استفاده از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد اولیه و دیگرملزومات به کار رفته در ساخت درب و پنجره یک اولویت و راهبردی همیشگی بوده است.

توری پلیسه

معرفی یراق پنجره دوجداره بیرون بازشو

windowdoubleglazed
این شرکت در نظر دارد ضمن ارائه یراق آلات متداول صنعت درب و پنجره، پیشگام در معرفی و عرضه یراق آلات باکیفیت در این صنعت باشد. بدون تردید نقش یراق ‌آلات در ساخت و مونتاژ در و پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم با کیفیت و استاندارد را نمی‌توان کمرنگ کرد و باید کیفیت یراق‌آلات را جدی گرفت.

یراق پنجره دوجداره

فروش پنجره دوجداره UPVC فولکس واگنی

windowdoubleglazed
یکی دیگر از مدل های درب و پنجره دوجداره که امروزه مورد توجه زیادی قرار گرفته است پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی است. در پنجره های فولکس واگنی سیستم بازشو پنجره به صورت ریلی و مانند ماشین های فولکس واگن می باشد. این نوع از پنجره به دلیل نوع یراق آلات خاص خود، مصارف خاصی هم دارد. باز شدن سش (باز شو) تا زاویه ۴۵ درجه، اشغال نشدن فضا در هنگام باز و بسته شدن و درارا بودن سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی از جمله مهم ترین خصوصیات پنجره های فولکس واگنی می باشد. یکی از مهمترین و گران قیمت ‌ترین انواع یراق ‌آلات موجود در بازار به نام سیستم فولکس واگنی (Tilt & Slide) می باشد.

درب فولکس واگنی

X