شیشه لمینت پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
شیشه لمینت پنجره دو سه جداره upvc با طلق ۳D Elastic شفافیت بالائی دارند و میزان عبوردهی نور در آنها می تواند در حد ۰۹ % هم برسد. دوام بالای این طلق در محیط های مرطوب موجب شده است تا در این گونه شرایط که لبه های شیشه ها پوشانده نشده است ازشیشه های لمینیت با طلق ۳D Elastic استفاده شود.

شیشه لمینت

پنجره دو سه جداره دو رو لمینت

windowdoubleglazed
در سبک دکوراسیون مدرن نور نقش مهمی را ایفا می کند به همین منظور است که باید به پنجره توجه داشتو نیز دیوار و پرده ها را رنگ روشن در نظر گرفت. از جمله راه کارهایی که پنجره دو جداره می تواند در دکوراسیون داخلی و خارجی هماهنگی بیشتری داشته باشد استفاده از پنجره دو سه جداره دو رو لمینت می باشد، کیفیت مرغوب روکش وچسب و همچنین تجهیزات روکش زنی در تولید درب و پنجره دورو لمینیت اهمیت فراوانی دارد.

رنگ بندی پنجره لمینیت

پنجره دو سه جداره وکا

windowdoubleglazed
وکا از آلمان بزرگترین تولید کننده پروفیل های یو پی وی سی است. درب و پنجره دو سه جداره وکا به روش فنی تولید شده اند و با نیازهای ساختمان شما و سبک معماری آن مطابقت داده شده اند. و در طرح ها و سبک های مختلف در دسترس خریداران می باشند.

پنجره یو پی وی سی

شیشه دودی پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
شیشه های دوجداره را می توان در رنگهای مختلف تولید کرد. از جمله رنگهای بسیار پر طرفدار در بین شیشه های رنگی، شیشه دودی پنجره دو سه جداره می باشد. انتخاب رنگ شیشه دوجداره به عوامل مختلفی چون نوع کاربری، شرایط آب و هوایی و معماری ساختمان بستگی دارد.

شیشه دودی پنجره

انواع دستگیره پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
اولین معیار در انتخاب انواع دستگیره پنجره دو سه جداره کیفیت محصول می باشد. با پیشرفت تکنولوژی دستگیره های درب و پنجره دو جداره از لحاظ امنیت در تراز بالاتری قرار گرفته اند. از نکات مهم دیگری که باید توجه ویژه ای در انتخاب انواع دستگیره پنجره دو سه جداره به آن ها داشت بلند بودن اهرم دستگیره است که باعث وارد آمدن فشار کمتر به دستگیره و اسپانیولت شده و باز و بسته کردن درب را آسان می کند. استفاده از دستگیره با اهرم توپر موجب کارکرد بهتر آن می گردد. شفت چهار پهلوی دستگیره که اگر از آلیاژ مرغوب ساخته نشده باشد در هنگام فشار زیاد باعث هرز شدن دستگیره میگردد.
دستگیره پنجره دوجداره

انواع یراق پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
انواع یراق پنجره دو سه جداره upvc موجود در بازار شامل برند های روتو آلمان(ROTO)، جیو(GU)، آکادوترکیه(ACCADO)، اندو(ENDOW)، وی اچ اس(VHS)، وین هاوس ترکیه(WINHOUSE) و .. می باشند که هرکدام دارای مزیت هایی می باشند. شما باید باتوجه به نوع آب و هوا یراق پنجره دو سه جداره upvc خود را انتخاب و خریداری کنید.

یراق آلات بیرون بازشو

یراق آلات ونتوس پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
یراق آلات ونتوس پنجره دو سه جداره  ساخت کشور انگلستان است که این یراق آلات از مدرن ترین یراق آلات در صنعت درب و پنجره دو جداره upvc به حساب می آیند. یراق آلات ونتوس پنجره دو سه جداره ، یراقی کارآمد برای سرویس های بهداشتی، حمام ها و اتاق های استراحت تبدیل کرده است.

پنجره ونتوس

یراق ‌آلات پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
یراق ‌آلات پنجره دو سه جداره از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده می باشند که وظیفه آبندی و عایق بندی را به عهده دارند. یراق ‌آلات پنجره دو سه جداره در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته upvc و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق الات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای تعویض،تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص  بالایی دارد.


بهترین دستگیره پنجره دو سه جداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed
بهترین دستگیره پنجره دوسه جداره یو پی وی سی دارای اجزای استاندارد و با کیفیت می باشد. شفت چهارپهلوی دستگیره که اگر از آلیاژ مرغوب ساخته نشده باشد در هنگام فشار زیاد باعث هرز شدن دستگیره میگردد. فنر پنجره که باید از جنس مرغوب باشد تا در ۹۰ درجه عملکرد اهرم تغییر نکند. زهوارهای جای پیچ دستگیره دوجداره که بایداز مقاومت کافی بر خوردار باشد که دچار شکستگی نشود و برای پنهان ماندن جای پیچ پس از نصب باید روکش پلاستیکی مخصوصی روی آن قرار داد.

پنجره یو پی وی سی

دستگیره پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
در انتخاب یک دستگیره پنجره دو سه جداره upvc با کیفیت و خوب باید به بلند بودن اهرم و ضخامت و جنس آن توجه ویژه ای داشت هم چنین نقطه اتصال اهرم دستگیره پنجره دو سه جداره upvc به صفحه اصلی باید توسط ماشین آلات انجام شود تا باعث حرکت بهتردستگیره پنجره دو سه جداره upvc شود.


X