مشخصات پنجره دوجداره upvc

windowdoubleglazed
درب و پنجره دوجداره upvc نسبت به مدل های قدیمی مورد توجه زیادی قرار گرفته اند و آن هم به دلیل خصوصیات و مشخصات پنجره دوجداره upvc می باشد. مشخصات پنجره دوجداره upvc شامل : بهینه سازی در مصرف انرژی ، کاهش آلودگی های صوتی، جلوگیری از ورود آلاینده ها، مقاوم در مقابل شوینده ها و تمیزی آسان،عدم نیاز به رنگ آمیزی و نگهداری آسان و دارای مدل ها و طرح های مختلفی می باشد.
فواید پنجره دوجداره یو پی وی سی

شیشه دوجداره پنجره چیست؟

windowdoubleglazed
قطعا در زمان خرید پنجرهدوجداره upvc به این سوال برخوردید که شیشه دوجداره پنجره چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ پر واضح است که بیشترین قسمت یک پنجره را شیشه آن تشکیل می دهد وعلاوه بر تامین نیازهایی همچون نور کافی و ایجاد پل ارتباطی با محیط بیرون قطعا مهمترین سد در مقابل هدر رفت انرژی محسوب می شود. اگر شیشه دوجداره به خوبی تزریق گاز نشده باشد، به خوبی تزریق چسب نشده باشد یا اسپیسر آن از مواد رطوبت گیر مرغوب پر نشده باشد و چندین پارامتر دیگر در فرایند ساخت شیشه دوجداره رعایت نشده باشد، قطعا کاربرد آن پنجره به سطح دوران گذشته و بسیار قدیم تنزل می یابد و دیگر هیچ انتظاری جز انتقال نور خورشید از آن نمی توان داشت .

شیشه دوجداره

استاندارد شیشه پنجره دوجداره

windowdoubleglazed
رعایت استاندارد شیشه پنجره دوجداره در تولید و ساخت بسیار هائز اهمیت است زیرا نشانگر یک محصول صنعتی است و تولید کنندگان شیشه های دوجداره می بایست از آنها پیروی نمایند. همچنین خریداران محترم با دانستن مشخصات و استاندارد شیشه پنجره دوجداره می توانند معیار مناسبی جهت مقایسه و خرید شیشه دوجداره صنعتی داشته باشند.

شیشه دوجداره


خصوصیات پنجره دو سه جداره خوب

windowdoubleglazed
از خصوصیات پنجره دوسه جداره خوب می توان گفت که در برابر عوامل جوی، اشعه ماوراء بنفش و بسیاریاز اسیدها مقاوم هستند،  بسیار با دوام هستند با طول عمر حداقل ۳۵ سال که به مراتب بیشتر از طول عمر پنجره های قدیمی و آهنی می باشد. نیاز به نگهداری خاصی ندارند و با مواد پاک کننده مناسب به آسانی تمیز می شوند اما پنجره های قدیمی تقریباً هر دوسال یک بار نیاز به رنگ آمیزی دارند تا از تغییر رنگ، خمیدگی، پوسیدگی و زنگ زدگی محفوظ بمانند.

پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد

خرید پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی

windowdoubleglazed
درب دوجداره یکی از پرفروش ترین محصولات یو پی وی سی می باشند. علاوه بر پنجره دوجداره،  درب های ورودی از مهممترین اجزای یک خانه می باشند. امروزه کمتر کسی را می توانیافت که معماری محیط برایش اهمیتی ندارد و ساده از کنارش عبور می کند،در سال های گذشته با به وجود امدن ابزارهای جدید برای طراحی منازل و محل کار بازار گسترده ای در این زمینه ایجاد شده است اما نقش درب دوجداره و پنجره دوجداره یو پی وی سی نیز بسیار موثر است .

نمایندگی پنجره دوجداه

ویژگی پنجره دوجداره upvc

windowdoubleglazed
امروزه پنجره دوجداره و درب یو پی وی سی جایگزین پنجره های قدیمی آهنی شده اند و آن هم به دلیل مزیت های زیادی است که دارا می باشند. اما سوالی که همواره در ذهن بسیاری از خریداران وجود دارد این است که بین درب ها و پنجره های upvc و آلومینیوم کدام را انتخاب نمایند و کدام یک دارای کیفیت و کارایی بالاتر و مناسب تری می باشند. در ادامه مطلب با ویژگی های هر کدام بیشتر آشنا می شوید.

پنجره upvc

خرید پنجره دو جداره و سه جداره upvc

windowdoubleglazed
خرید پنجره دوجداره و سه جداره در دنیای امروز بسیار رونق گرفته است. شرکت های مختلفی وجود دارند که با مراجعه به آنها می توانید ابتدا از مشاوره رایگان با کارشناسان درب و پنجره دوجداره upvc استفاده کرده و با آگاهی کامل درب و پنجره دوجداره مورد نیاز خود را سفارش دهید.


باکیفیت ترین در و پنجره دوجداره

X