پنجره دو سه جداره upvc ضدسرقت

windowdoubleglazed
این شرکت بهترین درب ها وپنجره دو سه جداره upvc ضدسرقت را با کیفیتی بالا و بی نظیر تولید و به مشتریان خود عرضه می نماید. شرکت همواره کیفیت درب ها و پنجره های یو پی وی سی تولیدی خود را تضمین نموده است.

عکس پنجره ضد سرقت

پنجره دو سه جداره رنگی

windowdoubleglazed
بسیاری از طراحان متناسب با نوع دکوراسیون و هارمونی رنگ در منازل خود از درب ها وپنجره دوسه جداره رنگی استفاده می نمایند. پنجره دوسه جداره رنگی با استفاده از پروفیل هایی با روکشهای لمینت مخصوصاً طرح چوب و با کدهای محدودو یا اعمال رنگ دلخواه مشتری تولید می شوند.

یو پی وی سی رنگی

خصوصیات درب و پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
به دلیل مزایا بالا و خصوصیات درب و پنجره دو سه جداره upvc استفاده از آن در جهان رونق گرفته است. استفاده از پنجره های دوجداره یو پی وی سی در ساختمان باعث کاهش هزینههای گرمایشی و سرمایشی، رهایی از هزینه های تعمیر و نگه داری، کاهش میزان گاز CO2 و کمک به محیط زیست و ... می شود.

پنجره دوجداره

درب و پنجره دو سه جداره لیفت اند اسلاید

windowdoubleglazed
درب و پنجره دو سه جداره لیفت اند اسلاید برای مکان هایی که چشم انداز زیبایی دارند و باید از شیشه های بزرگتراستفاده شود بسیار مناسب است چرا که این پنجره ها تحمل وزن بالایی داشته و برعکس درب های فولکس واگنی باز و بسته کردن آن نیز راحت است.

لیفت اند اسلاید

پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید

windowdoubleglazed
این شرکت پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید را با بهترین یراق آلات و پروفیل تولید وعرضه می نماید. برای معرفی پنجره دوجداره upvc لیفت اند اسلاید باید گفت که این نوعاز درب ها و پنجره ها مشابه درب ها و پنجره های دوجداره کشویی می باشند اما از بسیاری از جهات کارایی و عملکردی بسیار بهتر دارند.

پنجره لیفت اند اسلاید

مزایای پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
درب و پنجره دوجداره upvc درسال های 1960 در کشور آلمان شروع به تولید گردید. بدلیل مزایای پنجره دو سه جداره upvc و کاربرد زیاد این نوع پنجره ها استفاده از آن در جهان رونق گرفت.تنوع در طرح و رنگ، استقامت فیزیکی و یا مقاومت در برابر شرایط جوی متفاوت و همچنین قابلیت بازیافت پی وی سی به کاررفته در ساخت ایننوع از پنجره ، موجب تحولات عمده ای در این صنعت گردیده است.

پنجره دوجداره یو پی وی سی

نمایندگی فروش درب و پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
اولین و مهم ترین قدم درفروش موفق، داشتن اطلاعات کافی در مورد فروشندگی می باشد. نمایندگی فروش درب و پنجره دوسه جداره به عنوان یک شرکت موفق این افتخار را دارد که تجربیات خود را با کمال میل در اختیار سایرفروشندگان تازه کار قرار دهد تا آن ها را در این امر راهنمایی کند.

پنجره دوجداره

X