بهترین پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
اولین تصمیم هر سازنده ساختمان انتخاب بهترین پنجره دو سه جداره می باشد. فاکتورهای بسیاری برای انتخاب بهترین پنجره دو سه جداره و تولیدکننده خوب وجود دارد. در بسیاری از موارد مشتریان فاکتورهای مهم یک سازنده خوب را در نظر نمی گیرند و تنها به قیمت تمام شده محصول فکر می کنند.

شیشه سانرژی

پنجره دو سه جداره یو پی یو سی ویستابست

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره یو پییو سی ویستابست  یکی از برندهای بسیار معروف در زمینه تولید و ساخت درب هاو پنجره های upvc می باشد. پروفیل یو پی وی سی پنجره دو سه جداره یو پی یوسی ویستابست  بسیار مرغوب بوده و در برابر شرایط جوی مختلف کاملا مقاوم میباشد. پروفیل های گالوانیزه با ضخامت ۱/۵ میلیمتر مورد تایید شرکت ویستابست درون پروفیل های یو پی وی سی موجب استحکام بیشتر درب و پنجره های دوجداره ویستابست می گردد. استفاده از یراق آلات مناسب ضریب ایمنی پنجره هارا در برابر سرقت بالا می برد.
ویستابست

پنجره دو سه جداره upvc ترکیه ای تاروس

windowdoubleglazed
یک برند ترکیه ای معتبر در صنعت پروفیل یو پی وی سی تاروس نام دارد. کمپانی پنجره دو سه جداره upvcترکیه ای تاروس جزوء تولید کنندگان انواع پروفیل های upvc می باشد، که محصولات خود را تحت لیسانس کشور آلمان به سایر کشور ها، از جمله ایران صادرمی نماید.

پنجره ترک تاروس

پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی به دلیل تحمل ضربه و ضد ضربه بودن در مکان هایی ازجمله مدارس، مهد کودک ها و مکان های تفریحی استفاده می شوند. در سال های اخیر بحث و اختلاف نظر زیادی مبنی بر اینکه آیا پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی (شیشه مسلح) به اندازه کافی ایمن می باشد یا خیر مطرح شده است. دلیل اصلی مطرح شدن این بحث ها، صدمات وارد شده به مردم در محل هایی است که پنجره دو سه جداره با شیشه سیمی (شیشه مسلح) در آنجا به کار گرفته شده است.

شیشه سیمی

پنجره دو سه جداره هلالی

windowdoubleglazed
یکی از شاخص‌ترین خصوصیات پروفیل‌های UPVC قابلیت شکل‌پذیری آنها بصورت پنجره دو سه جداره هلالی، مثلثی، دایره، بیضی وغیره... با تنوع نامحدود است. مکانیزم عمل نیز به طور کلی به این صورت است که پروفیل های UPVC  جهت تغییر شکل در دستگاه مخصوص این کار (کوره بخار) در دمایی حدود 150 درجه سانتی‌گراد در مدت زمان‌های مختلف (بسته به نوع پروفیل بین 10 تا 20 دقیقه) نگهداری می‌شود تاشرایط لازم جهت شکل‌ دهی به پروفیل فراهم آید.

پنجره دوجداره

پنجره دو سه جداره upvc تراس

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره upvc تراس بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بوده و از پرمصرفترین محصولات این شرکت می باشد. پروفیل ها و یراق آلات مصرفی همگی اروپایی میباشد. همچنین کلیه شیشه ها با ضخامت ۸ میلی متر از نوع سکوریت (نشکن) میباشند. پنجره دو سه جداره upvc تراس این امکان را برای بهره بردار مهیا می کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد.
خرید پنجره تراس

تعویض پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
تعویض پنجره دو سه جداره upvc از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است چرا که پنجره های دوجداره یو پی وی سی نیاز به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری به صورت سفید و یا رنگی تولید می شود. درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد.

تعویض پنجره قدیمی

X