جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب

windowdoubleglazed
دلایل فراوانی برای جایگزینی پنجره دوسه جداره upvc بدون تخریب وجود دارد که مهمترین آن بحث عایق بندی منازل می باشد که پنجره های دوجداره این موضوع را کاملا پوشش می دهند. پنجره دوجداره به راحتی عایق شده و در زمان کوتاه و سهولت عملیات نصبانجام می شود.

پنجره دوجداره

شیشه سند بلاست پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
از زمان های دور به منظور ایجاد نقش و نگار بر روی هر چیزی از حکاکی استفاده می شود. همان طور که اشاره شد روش حکاکی بر روی شیشه با عنوان سند بلاست شناخته می شود. شیشهسند بلاست پنجره دو سه جداره upvc قابلیت و انعطاف بالایی دارند و هر نوع طرح و  نقشی را می توان در روی آن ها به وجود آورد.

طرح و مدل درب و مدل پنجره دوجداره یو پی وی سی

پنجره دو سه جداره در معماری ساختمان ها

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره در معماری ساختمان ها تاثیر بسزایی دارند. امروزه شما می توانید براحتی مدل پنجره مورد نظر را با رنگ دلخواه با توجه به معماری ساختمان انتخاب و سفارشدهید.

نمایندگی پنجره دوجداه

تعمیر و رگلاژ پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
تعمیر و رگلاژ پنجره دو سه جداره upvc دارای پیچیدگی های منحصر به فردی می باشد که نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد و شخص غیر متخصص نمی تواند این کار را انجام دهد، زیرا یراق آلاتی که در این نوع پنجره ها به کار می رود دارای مهندسی خاص بوده و برای تنظیم دقیق آن باید پارامترهایی را رعایت کرد تا از ایرادات بعدی آن جلوگیری کرد.

رگلاژ پنجره

خرید پنجره دو سه جداره کشویی

windowdoubleglazed
پنجره های کشویی گزینه ای ایده آل برای نصب در آشپزخانه های منازل است. راحتی در باز و بسته کردن ،خرید پنجره دو سه جداره کشویی را به مدلی ایده آل برای بسیاری از افراد تبدیل کرده است. چون هنگام باز شدن این نوع از پنجره هیچ فضای داخلی و خارجی اشغال نمی شود ، جهت نصب در فضاهای کوچک و بالکن ها توصیه می شود. دراین نوع پنجره دوجداره upvc سیستم بازشو به صورت ریلی می باشد.

کشویی


انواع پنجره دوجداره upvc آلمانی

windowdoubleglazed
از مزایای انواع پنجره دوجداره upvc آلمانی حفظ ویژگی های فیزیکی یکنواخت مطابق با حد تغییرات مجاز قابل قبول در ساختمان را می توان نام برد. انواع پنجره دوجداره upvc آلمانی دارای دنیایی از رنگ های متفاوت است تا بتوانید در منزل یا محیط کار هر طرح و رنگی که مورد پسند شما واقع شود را بدون محدودیت انتخاب کنید.


پنجره دو سه جداره upvc طرح چوب

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره upvc طرح چوب تمامی مشکلاتی که ممکن بود در پنجره های چوبی رخ دهد را پوشش می دهند و با مهندسی خاصی که در آن ها به کار رفته است از لحاظ امنیت و ظاهر در بالاترین سطح خود بوده و همه چیز را برای آسایش شما به ارمغان می آورد. این شرکت به وسیله لمینیت پنجره ای از جنس upvc اما طرح و رنگ چوب را طراحیو پیاده سازی می کند.

پنجره یو پی وی سی طرح چوب

متریال استاندارد پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
ازنکات بسیار مهم در زمان انتخاب و خرید درب و پنجره متریال استاندارد پنجرهدو سه جداره و از دارا بودن بیمه پروفیل upvc پنجره دو سه جداره خود اطمینان داشته باشید تا در آینده دچار مشکلاتی همچون افت پنجره، تغییر رنگ نشوید . حتما مطمئن باشید در پنجره های شما کلیه قطعات یراق از جمله دستگیره استاندارد، لولاهای قابل تنظیم، فقل ایمنی حالت مورب (TILT)  و….. استفاده شده باشد.

شیشه دوجداره

پنجره دو سه جداره آلوپلاست آلمان

windowdoubleglazed
دوام و پایداری پنجره دوسه جداره آلوپلاست آلمان بسیار بالا است و نیازی نیست جهت نگهداری از آن ها به رنگ زدن و یا تعمیرات خاصی دست بزنید. پنجره دو سه جداره آلوپلاست آلمان ، محصولاتی کاملا سازگار با محیط زیست هستند، از این رو آن ها قابل بازیافت و استفاده مجدد می باشند.

آلوپلاست

شیشه دکوراتیو پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
شیشه دکوراتیو پنجره دو سه جداره upvc دارای انواع مختلف به نام های شیشه های جورجین بار، شیشه های طرح شکسته، شیشه های چاپدار(اسپندرال)، شیشه های مات (Matelux)، شیشه های رنگی لاکوبل (Lacobel) ومتلاک (Matelac)، شیشه های سندبلاست، شیشه های لمینیت رنگی، شیشه های فوتو لمینیت می باشند.

شیشه سندپلاست

X