پنجره دو سه جداره آلومینیومی ترمال بریک

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره آلومینیومی ترمال بریک به علت دارا بودن مشخصه خاص و بارز در زمینه رفع معایب پنجره های آلومینیومی و تجمیع مزایای آن ها در یک محصول دارای جایگاهخاصی در بین محصولات مرتبط می باشد. پنجره دو سه جداره آلومینیومی ترمال بریک عایق بسیار مناسبی برای گرما و سرما می باشند.

ترمال بریک دوجداره

پنجره دو سه جداره حفاظ دار

windowdoubleglazed
امروزه استفاده از پنجرهدو سه جداره حفاظ دار بسیار رونق گرفته است چرا که امنیت منازل و حفاظت درمقابل ورود عوامل مزاحم از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. پنجره دو سه جداره حفاظ دار در شکل ها و مدل های مختلف و زیبا به صورت فرفروژه و یا حفاظ های از قوطی پروفیل است که علاوه بر امنیت زیبایی را برای ساختمان ایجاد می کند.

حفاظ پنجره

پنجره دو سه جداره کرکره دار

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره کرکرهدار دارای نوعی از پرده کرکره از جنس آلومینیوم می باشد، که در بین شیشه دوجداره جایگذاری و عایق می شود. پنجره دو سه جداره کرکره دار آنتی باکتریال بوده و بهداشتی بودن پرده به دلیل ایزوله بودن از محیطهای داخلی وخارجی، کاهش دهنده قطعی هدر رفت انرژی وعدم خرابی به دلیل در دسترس نبودن اشاره نمود.

پرده کرکره داخل شیشه دوجداره

پنجره دو سه جداره upvc خلیجی

windowdoubleglazed
بیشترین کاربرد پنجره دوسه جداره upvc خلیجی یا Bay Window اغلب برای پذیرایی منزل است. چراکه فضای خانه را بزرگتر نشان می دهد و دیدی وسیع به بیرون منزل ایجاد می کند.


توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc علاوه بر اینکه از ورود حشرات به داخل ساختمان جلوگیری می کند تا حدودی از ورود گرد و غبار و آلودگی نیز جلوگیری می کند. توری پلیسه پنجره دو سه جداره upvc در زمان استفاده جلوی لنگه را کاملا پوشانده و در زمان عدم نیاز به توری پلیسه ای، درون کاور خود جمع شده که دیگر دیده نمی شود و درون کاور خود محفوظ می ماند،این امر باعث طول عمر بیشتر این توری هامی شود.
توری درب دوجداره

پنجره دوجداره upvc آلومینیومی

windowdoubleglazed
درگذشته رواج استفاده از پنجره های آلومینیومی به این دلیل بود که تصور می کردند آلومینیوم قیمت پایین تری نسبت به پنجره های چوبی دارد و می تواند حافظ محیط زیست باشد  در حالی که این امر درست نبود به همین علت به ساخت پنجره دوجداره upvc آلومینیومی پرداختند تا ایرادات آن را برطرف کنند.

پنجره upvc

شیشه سند بلاست پنجره دوجداره upvc

windowdoubleglazed
شیشه سند بلاست پنجره دوجداره upvc در واقع شیشه ای است که به روش شن پاشی یا طوفان شن طرح دار می شود و بهترین جایگزین برای شیشه های مات قدیمی است . شیشه سند بلاست پنجره دوجداره upvc قابلیت و انعطاف بالایی دارند و هر نوع طرح و  نقشی را می توان استفاده کرد. برای سند بلاست کردن نیاز نیست که حتماً از شیشه خاصیاستفاده شود و می توان بر روی هر شیشه ای تکنیک سند بلاست را پیاده کرد.

شیشه فوتولمینیت

X