پنجره دو سه جداره وکا

windowdoubleglazed
وکا از آلمان بزرگترین تولید کننده پروفیل های یو پی وی سی است. درب و پنجره دو سه جداره وکا به روش فنی تولید شده اند و با نیازهای ساختمان شما و سبک معماری آن مطابقت داده شده اند. و در طرح ها و سبک های مختلف در دسترس خریداران می باشند.

پنجره یو پی وی سی

پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد

windowdoubleglazed
مهمترین سد در مقابل هدررفت انرژی شیشه می باشد. اگر پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد به خوبیتزریق گاز نشده باشد یا اسپیسر آن از مواد رطوبت گیر مرغوب پر نشده باشد وچندین پارامتر دیگر در فرایند ساخت شیشه دوجداره استاندارد رعایت نشده باشد، قطعا کاربرد آن پنجره به سطح دوران گذشته تنزل می یابد و دیگر هیچ انتظاری جز انتقال نور خورشید از آن نمی توان داشت .

پنجره دوجداره بیمارستان

برچسب‌ها:

شیشه دودی پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
شیشه های دوجداره را می توان در رنگهای مختلف تولید کرد. از جمله رنگهای بسیار پر طرفدار در بین شیشه های رنگی، شیشه دودی پنجره دو سه جداره می باشد. انتخاب رنگ شیشه دوجداره به عوامل مختلفی چون نوع کاربری، شرایط آب و هوایی و معماری ساختمان بستگی دارد.

شیشه دودی پنجره

انواع شیشه پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
انواع شیشه پنجره دو سه جداره در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است که شامل شیشه ساده، رنگی، سندبلاست، مشجر، لمینت و نشکن می باشد. شیشه سکوریت یا نشکن دارای استحکام بسیار بالایی می باشد و مناسب فضاهایی است که ابعاد شیشه ثابت آن از حد معمول بیشتر بوده و یا پنجره در جایی قرار دارد که شکستن شیشه آن خطرآفرین خواهد بود.

شیشه سه جداره

X