بهترین شیشه ضد حریق پنجره دوسه جداره

windowdoubleglazed
بهترین شیشه ضد حریق پنجره دوسه جداره علاوه بر اینکه عایق بوده و مانع از انتقال حرارت می شوند ؛ بدلیل وجود لاستیکهای متعدد و درزبندی کامل موجب انمی شوند که از ورود نسیم سرد درفصل زمستان و نسیم گرم در فصل تابستان به داخل منزل شما جلوگیری شود . ودر نتیجه امکان رسیدن به شرایط مطلوب حرارتی با صرف انرژی کمتر قابل حصول می شود .

شیشه سیمی

بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره برای کنترل نور

windowdoubleglazed
 بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره برای کنترل نور و ورود و خروج هوای منزل مناسب است. از زوار داخلیاین حفاظ پنجره دو سه جداره برای نور به زواری عمودی که هنگام بسته شدن حفاظ، روی هم قرار گرفته و سبب جفت شدن پانل ها می شود زوار داخلی گفته می شود.واین حفاظ علاوه بر ایمن ساختن پنجره های upvcشما می تواند نمای زیباییهم به منزل و یا محل کار خود بدهد . ظرافت و زیبایی طراحی آن ها به  گونه ای می باشد که علاوه بر مزایای  کاربردی مفیدی که دارند می توان روی جنبه دکوراتیو آن ها در دکوراسیون هم حساب کرد.

پنجره دوجداره

بهترین شیشه پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
این شرکت موفق شده است با بهره گیری از پرسنل متخصص، دانش روز، ماشین الات پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت و استاندارد بالا، اقدام به تولید تخصصی در و پنجره یو پی وی سی وبهترین شیشه پنجره دو سه جداره upvc ( با تزریق گاز آرگون) نماید. این شرکت کلیه فرایند های تولید و خدمات وابسته به بهترین شیشه پنجره دو سه جداره upvc را همچون مشاوره، اندازه گیری، تهیه پلان، ضمانت، حمل و نصب به صورت مستقیم و کاملا بدون واسطه به مخاطبان این صنعت ارایه می نماید.

شیشه سه جداره

بهترین نوع پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
بهترین نوع پنجره دو سه جداره دارای تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های مختلف می باشد. قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی به وسیله چرخش دستگیره ، امکان استفاده راحت برای تهویه ی هوایا باز و بسته کردن پنجره ها را فراهم می سازد . طبق مطالعات سازمان بهینهسازی مصرف سوخت ، ۴۸ درصد راه های نفوذ هوا از پنجره ها و ۲۴ درصد آن از درها است . عایق بودن شیشه ها ، اتلاف انرژی های سرمایشی و گرمایشی را نزدیک به ۵۴ درصد کاهش می دهد .


طرح پنجره دوجداره یو پی وی سی

حفاظ پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
یکی از مشکلات مهمی که امروزه با آن روبرو هستیم ورود دزدان و سارقان از طریق پنجره و تراس به منازل و ادارات خصوصا در طبقات اول و همکف است، حفاظ پنجره دو سه جداره در طرح ها و مدل های مختلف در بازار فروش موجود می باشد.

حفاظ پنجره


بهترین پنجره دو سه جداره عایق صدا

windowdoubleglazed
بهترین پنجره دو سه جداره عایق صدا به گونه ای طراحی شده است که جلوی ورود صدا به داخل را میگیرند و بزرگترین علت این خاصیت وجود شیشه هایی است که با استفاده از مواد مخصوص و لایه بندی ساخته شده اند و علاوه بر زیبایی،عایق صوتی را ممکنمیکنند که بهترین مزیت برای شهرهای بزرگ و شلوغ است.

درب پنجره دوجداره ویستابست

بهترین پنجره دو سه جداره ایرانی

windowdoubleglazed
بهترین پنجره دو سه جداره ایرانی علاوه بر این که قیمت مناسبی دارد، از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد. بهترین پنجره دو سه جداره ایرانی به سبب طراحی خاص شان که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همینطور استفاده از زوارهای مخصوص به هیچ وجه آب به داخل آنها نفوذ نمی کند. ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در هنگام شستشو، آب از انتهای درب یا پنجره یو پی یو سی تخلیه شده و به هیچ عنوان به داخل نفوذ نکند.

پنجره یو پی وی سی

بهترین مارک پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
بهترین مارک پنجره دو سهجداره دارای رنگی سفید و براق می باشد که در صورت نیاز می توان آنها بصورترنگی سفارش داد. رنگ پروفیل upvc مرغوب به مرور زمان نباید تغییر کرده و زرد رنگ شود. یکی از موارد ضمانت نامه ۱۵ ساله ما ضمانت تغییر نکردن رنگ پروفیل درب و پنجره های دوجداره تولید این شرکت در طی ۱۵ سال می باشد.


پنجره یو پی وی سی

بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی

windowdoubleglazed
از مزایای اصلی بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی عایق بودن آنها در برابررطوبت, آب باران, گردو غبار, سرما, گرما و از همه مهمتر عایق بودن در برابر صوت می باشد که باعث شده است از محبوبیت بیشتری برخودار شود. البته در همه مناطق لزوم استفاده از پنجره سه جداره وجود ندارد زیرا پنجره ها با شیشه دوجداره به اندازه کافی قابلیت و مزایا را دارند و در مناطقی مانند کنار اتوبان یا خیابان هایشلوغ یا مناطق کوهستانی که نیاز است عایق حرارتی بیشتر باشد استفاده می شود.


شیشه عایق

بهترین پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
بهترین پنجره دو سه جداره upvc پنجره ای است که آزمایشات تخصصی در سطح بسیار بالا بر روی آن انجام شده و دارای گواهینامه های معتبر از سازمان استاندارد جهانی باشد. دربهترین پنجره دو سه جداره upvc طبق استاندارد RAL جهت پروفیلهای فرعی نباید درصد اختلاف برگشت حرارت بیش از ۳% و برای پروفیلهای اصلی بیش از ۲% باشد. ضمناً برای پروفیلهای اصلی بهترین پنجره دو سه جداره upvc اختلاف درصد برگشت حرارت بین دو طرف سطح نیز نباید بیشتر از ۴/۰ % باشد.

پنجره دوجداره

X