پنجره دو سه جداره upvc عایق صوتی

windowdoubleglazed
امروزه صنعت تولید پنجرهدو سه جداره upvc عایق صوتی جایگاه مناسب خود را در بین صنایع مرتبط همچونساختمان سازی و معماری به خوبی پیدا کرده است شیشه هایی که بر روی درب ها وپنجره های یو پی وی سی نصب می شوند می توانند به صورت دوجداره، سه جداره وحتی چهار جداره استفاده شوند واحدهای شیشه‌ای عایق با ضخامت شیشه ۳ میلی متر تا ۱۰ میلی‌متر (۱/۸” تا ۳/۸”) یا بیشتر در کاربردهای خاص ساخته می‌شوند.


پنجره دوجداره

انواع در و پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
اصلی ترین ماده مورد نیازانواع در و پنجره دو سه جداره جهت تولید پروفیل یو پی وی سی , (PolyVinil Choloride )  یا PVC با K-Value حدود ۶۵می باشد. پی وی سی یا پلی وینیل کلراید یکی از قدیمی‌ترین و پر مصرف ‌ترین انواع پلیمرها در جهانمی باشد و تقریبا ۸۵% از ترکیب پروفیلهای UPVC را تشکیل می دهد.
پنجره دوجداره کشویی

پنجره دو سه جداره ضد گرد و غبار

windowdoubleglazed
سیستم یکپارچه جوشکاری شده در گوشه های پنجره دو سه جداره ضد گرد و غبار باعث پیشگیری از ورود آلودگی و صدا و گرد و خاک در این پنجره ها می شود. در ضمن اینکه وجود درز در پنجره ها امکان شروع تخریب پنجره ها از این محلها را در انواع دیگر پنجره ها میسر می سازد.

شیشه سه جداره

پنجره دو سه جداره عایق حرارتی

windowdoubleglazed
نکته مهم در انتخاب پنجره دو سه جداره عایق حرارتی توجه به مقاومت, ایمنی و الماسی وهمچنین عایق بودن ان در برابر صدا و گرما می باشد. از جمله خصوصیات پنجره دو سه جداره عایق حرارتی آناست که دمای شروع به ذوب شدن آن C)°۳۸۵) و بالاتر از دمای احتراق چوب C)°۲۶۰) است اما بر خلاف چوب در زمان احتراق به یک منبع آتش زا تبدیل نشده وموجب توسعه و انتقال حریق نمی شود .

عایق صوتی گرما سرما

انواع پنجره دو سه جداره ویستابست

windowdoubleglazed
مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل های انواع پنجره دو سه جداره ویستابست ، از بالاترین استاندارد جهانی برخوردار می باشد که فرمولاسیون این مواد با شرایط آب و هوایی واقلیمی شهر های مختلف ایران سازگار است اگرپروفیل ویستابست در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد از تغییر رنگ در پنجره upvc ویستابست خبری نخواهد بود.
پنجره دوجداره ویستابست

قطعات کلیدی پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
قطعات کلیدی پنجره دو سهجداره در برندهای مختلف در بازار موجود می باشند و این قطعات درسطح کیفیتی متفاوتی برخوردار هستند اما باید دقت کنید که قطعات ویراق الات مرغوب و بی کیفیت قابل تشخیص هستند.اگراز قطعات کلیدی پنجره دو سهجداره مرغوب استفاده کنید میتواند برای سالیان دراز برایتان کارکند.
یراق آلات یو پی وی سی.

انواع پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
تمامی محصولات تولیدی درشرکت پنجره دو سه جداره وین تک طی فرایند تولید،پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره یو پی وی سی وین تک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند. در انواع پنجره دو سه جداره وین تک تمامی زهوارهای درزبندی مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و ۱۰۰% قابل بازیافت میباشد.

وین تک

انواع پنجره دو سه جداره آلومینیومی

windowdoubleglazed
پنجره های قدیمی آلومینیومی جای خود را به انواع پنجره دو سه جداره آلومینیومی داده اند. درب و پنجره دو سه جداره upvc ترمال بریک آخرین دستاورد صنعت آلومینیوم سازی می باشد در این پنجره تعبیه یک عایق epdm  باعث شده است که ارتباط پروفیل آلومینیومی از سطح بیرونی با داخل قطع شود و دارای عایق بندی بهتری شود.

شرکت آلوپلاست

انواع مختلف بازشو پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
از انواع مختلف بازشو پنجره دو سه جداره upvc,می توان پنجره فلوکس واگنی را نام برد. این پنجره یکی از مدل‌های پیشرفته پنجره‌های دو سه جداره می‌باشد که در دو جهت حول محور زیرین و ریلی به تولید می‌رسد.مزایای این پنجره از نظر عایق بودن نسبت به آلودگی صوتی، گرد و غبار و اتلاف انرژی بی نظیر است.

لیفت اند اسلاید

انواع حفاظ پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
علاوه بر نصب انواع حفاظ پنجره دو سه جداره می توانیم ازشیشه های ضد سرقت سکوریت نیز استفاده کنیم. شیشه های سکوریت با اعمال فرآیند حرارتی بر شیشه های معمولی تولید می شوند و مقاومت بالائی در برابر ضربه ، فشار و حرارت در مقایسه با پنجره های معمولی دارند.

حفاظ پنجره

X