پنجره دو سه جداره فرانسوی

windowdoubleglazed
نام دیگر پنجره دو سه جداره فرانسوی، دو لنگه بازشو یا T نام دارد. پنجره دو سه جداره فرانسوی ارتباطی کلاسیک، زیبا و مناسب بین خانه شما و حیاط یا باغچه محل زندگی تان پدید می آورد.  هنگام خرید برای انتخاب رنگ دست مشتریان باز است، حتی می توانند طرح های چوب رنگی و یا طرح های چوبی سنتی را پنجره دو سه جداره فرانسوی انتخاب نمایند.پنجره دو سه جداره قوس دار

windowdoubleglazed
استفاده از پنجره دو سه جداره قوس دار باعث ایجاد نمایی زیبا در ساختمان ها می شود. یا پیشرفت علم وتکنولوژی ماشین آلات خاصی جهت ایجاد قوس بر روی لنگه های درب و پنجره های قوس دار ساخته شده اند. پروفیل های upvc با توجه به معماری های خاص و ارائهنقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع پنجره دوجداره قوس دار برخوردار میباشد.

پنجره هلالی دوجداره

پنجره های دو سه جداره کشویی

windowdoubleglazed
در پنجره های دو سه جداره کشویی جنس نوار،که نوار آبندی نامیده میشود از نوار لاستیکی EPDM ،سیلیکون و یا TPE می باشد این پنجره دو سه جداره کشویی قابلیت ساخت در ابعاد مختلفی را دارد درخرید درب و پنجره های دو سه جداره کشوییکه امری حساس است پیشنهاد می شود که به شرکت های معتبر ساخت و عرضه درب و پنجره مراجعه نمایید.
باکیفیت ترین در و پنجره دوجداره

انواع پنجره دو سه جداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed
انواع پنجره دو سه جدارهیو پی وی سی پنجره هایی بسیار مفید، به صرفه و زیبا هستند اگر در تولید آناز پروفیل، یراق، لاستیک و شیشه مناسب و استاندارد استفاده شود. و همچنین تولید آنها به روش صحیح و با نیروهایی مجرب صورت گرفته باشد. و برای نصب پنجره دو سه جداره یو پی وی سی باید به اکیپ ماهر و مجرب در این زمینه محولکنید

نصب پنجره دوجداره

بهترین پنجره دو سه جداره ضد سرقت

windowdoubleglazed
بهترین پنجره دو سه جداره ضد سرقت بسیار با دوام هستند با طول عمر حداقل ۳۵ سال که به مراتب بیشتر از طول عمر پنجره های قدیمی و سنتی می باشد.  این پنجره ها نیاز به حفاظت و نگهداری خاصی ندارند و با مواد پاک کننده مناسب به آسانی تمیز می شوند .

شیشه سانرژی

بهترین درب و پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
اصلی ترین ماده مورد نیاز جهت تولید پروفیل بهترین درب و پنجره دو سه جداره, (PolyVinil Choloride ) یا PVC با K-Value حدود ۶۵می باشد. پی وی سی یا پلی وینیل کلراید یکی از قدیمی‌ترین و پر مصرف ‌ترین انواع پلیمرها در جهان است که ازپلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید (VCM) بدست می‌آید.
نصب پنجره دوجداره

انواع یراق آلات پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
یراق آلات مصرفی در درب وپنجره های دو سه جداره یو پی وی سی و آلومینیوم از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده هستند. انواع یراق آلات پنجره دو سه جداره در بازار موجود می باشند و از سطحکیفیتی متفاوتی برخوردارهستند اما باید دقت کنیدکه یراق الات مرغوب و بی کیفیت قابل تشخیص هستند.

یراق روتو

انواع پنجره دو سه جداره فولکس واگنی

windowdoubleglazed
این مطلب بسیار حائز اهمیت می باشد که یراق آلات برای انواع پنجره دو سه جداره فولکس واگنی  بصورت اختصاصی تولید می شوند اگر از یراق آلاتی که برای درب و پنجره یو پی وی سی نمی باشد استفاده گردد از کیفیت کار بسیار می کاهد و عملکرد درستی ندارد .

درب فولکس واگنی

X