پنجره دو سه جداره مدل فرانسوی

windowdoubleglazed
 مزایای پنجره دو سه جداره مدل فرانسوی دو حاته ,دارای امنیت بالا با توجه به یراق آلات به کاررفته شده درآن,مخفی و پنهان بودن یراق آلات زیر محور سش یا بازشو, امنیتو راحتی در باز و بسته شدن توسط کودکان می باشد.برچسب‌ها:

یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed
یکی از یراق آلات استاندارد پنجره دو سه جداره یو پی وی سی را می توان یراق روتو نام برد روتو یک یراق ماژولار و دارای انعطاف پذیری است و براحتی می توان آنها را از حالت تک حالته به دو حالته تغییر داد و امنیت در و پنجره ها را افزایش داد.

یراق روتو

پنجره دو سه جداره تک و دوحالته

windowdoubleglazed
امروزهپنجره دو سه جداره تک و دوحالته به علت فضای کمی که اشغال میکند طرفداران بسیاری پیدا کرده است, یکی دیگر از مراحل مهم ساخت پنجره دو سه جداره تک و دوحالته اندازه گیری دقیق درگاه پنجره توسط ابزار دقیق مانند متر های لیزریو یا نواری می باشد.

پنجره دوجداره

پنجره های دو سه جداره آلومینیومی

windowdoubleglazed
برای پاک کردن پنجره هایدو سه جداره آلومینیومی از یک پارچه نرم و تمیز به همراه آب و صابون یا مایع شوینده استفاده کنید, در مناطق شهری آلوده و شلوغ یا مناطق ساحلی و کنار دریا، لازم است که پنجره های دو سه جداره آلومینیومی هر سه ماه یکبار تمیز شوند. اما در مناطق روستایی و یا در شهرهایی با آلودگی کمتر و دور از دریا، تمیز کردن پنجره های دو سه جداره آلومینیومی دو بار در سال نیز کفایتمی کند.

ترمال بریک دوجداره

در و پنجره دو سه جداره استاندارد

windowdoubleglazed
پنجره های قدیمی همواره تمام نیازهای افراد را رفع نمیکند ولی امروزه با تولید در و پنجره دو سه جداره استاندارد هیچگونه از مشگلات گذشته را ندارد زیرا از بهترین و با کیفیت ترین مواد تولید شده اند و ازعایق بندی خوبی برخوردارند.در و پنجره دو سه جداره رنگی

windowdoubleglazed
انتخاب رنگ برای در و پنجره دو سه جداره رنگی می تواند بنا بر سلیقه شما مشتریان محترم باشد شما عزیزان می توانید همواره با سفارش پنجره های رنگی مطابق انتخاب شما از استفاده محصولات مورد نظر خود لذت ببرید.

رنگ بندی پنجره لمینیت

پنجره های دو سه جداره آکاردئونی

windowdoubleglazed
پنجره های دو سه جداره آکاردئونی می تواند بهترین گزینه برای خانه های ویلایی باشد و جاذبه خاصی را به محل اجرای خود بدهد. همچنین پنجره های دو سه جداره آکاردئونی می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کرده و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد نماید.


جدیدترین مدل پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
جدیدترین مدل پنجره دو سه جداره از لحاظ نوع بازشو به دو بخش اصلی لولایی و کشویی تقسیم بندی می شوند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. عمده ترین مشکل در پنجره های کشویی بحث هوابندی و آب بندی این نوع از پنجره هاست که در سیستم های Lift and Slide این نقص کاملا مرتفع گردیده است. خرید جدیدترین مدل پنجره دو سه جداره یک انتخاب سبز و در عین حال ارزان و کارآمد می باشد.پنجره دو سه جداره کمانی

windowdoubleglazed
برخی هنگام تعویض پنجره های قدیمی خود تصور می کنند که درب و پنجره های upvc با اشکال هندسی تولید وبه بازار فروش ارائه نمی شوند. در حالی که از جمله پنجره دو سه جداره کمانی ، قوسی و کمانی در سایز و رنگ دلخواه متناسب با سلیقه مشتری تولید و نصب می شود.


پنجره با اشکال خاص

در و پنجره دو سه جداره کشویی

windowdoubleglazed
در واقع در و پنجره دو سه جداره کشویی با اینکه نسبت به دیگر انواع پنجرهای کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر می باشد واز آبندی و هوابندی بهتری برخوردار هستنداما نسبت به پنجره دوجداره یو پی یو سی لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری می باشند که هنگام خرید باید به این نکته توجه داشت.

پنجره کشویی

X