درب و پنجره دو سه جداره فرانسوی

windowdoubleglazed
درب و پنجره دو سه جدارهفرانسوی به پنجره هایی گفته میشود که شامل بازشو دوحالته در یک سمت باشند ولنگه دیگر آنها به صورت چفتی بازشوند, هر یک از لنگه های پنجره به تنهایی ومستقل از لنگه دیگر می تواند باز شود .درب و پنجره دو سه جداره فرانسوی بیشتر برای منازل, شرکت ها و سازمان ها مناسب می باشد. https://upvc.pro/


پنجره یو پی وی سی

محصولات تجاری پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
کارخانجات محصولات تجاریپنجره دو سه جداره وین تک در مراحل تولید، علاوه بر افزایش دانش فنی و مهارت نیروهای متخصص، همواره از بهترین تکنولوژی، ماشین آلات و تجهیزات استفاده می کنند تا محصولاتی با کیفیت و استاندارد را به خریداران ارائه دهند. https://upvc.pro/پنجره دو سه جداره تاروس

windowdoubleglazed
کمپانی تاروس یکی از تولیدکنندگان در زمینه انواع پروفیل می باشد که محصولاتش را تحت لیسانس کشور آلمان به ایران صادر می کند.پروفیل های پنجره دو سه جداره تاروس در ایران به دلیل قیمت مناسب و استاندارد بودن مورد استفاده بسیاری از مردم قرار می گیرد .

پنجره ترکیه ای تاروس

پنجره دو سه جداره آلمانی وکا

windowdoubleglazed
شرکت های تولید کننده پنجره دو سه جداره آلمانی وکا در چهل کشور جهان مشغول به فعالیت میباشند که تمامی محصولات متنوع خود را به سراسر دنیا ارسال می کنند.این شرکت ها پروفیل های پنجره دوجداره یو پی وی سی را بر اساس نیاز های ملی و متناسب با فرهنگ کشورها عرضه می نمایند.


پروفیل وکا

نکات پنجره دو سه جداره استاندارد

windowdoubleglazed
یکی از مزایا و نکات پنجره دو سه جداره استاندارد بحث شیشه های آن می باشد.شیشه های دو سه جدارهبیشترین کارایی و عایق یندی را در برابر مناطق شلوغ مخصوصا اتوبانها وهمچنین آب و هوای سخت و مختلف را دارا می باشند. این شیشه ها از میزان قابل توجهی از اتلاف انرژی هم در ساختمان ها می کاهند.


پنجره دوجداره دوحالته

پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا

windowdoubleglazed
در هنگام آزمون استاندارد پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا باید توجه کرد شکل ظاهری پنجره وهمچنین پروفیل آن دارای رنگ ثابت و یکنواخت باشند.زیرا اگر در هنگام تولیدپروفیل ها, دچارخوردگی و زدگی شده باشند در عملکرد پنجره دو سه جداره در ساختمان تاثیر می گذارد.


پنجره یو پی وی سی

نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
در نمایندگی پنجره دو سهجداره وین تک از دانش فنی, نیروهای متخصص, بهترین ماشین آلات و تجهیزات درصنعت خود استفاده می کنند تا بدین طریق بتوانند محصولات با کیفیت و استانداردی را به خریداران عزیزارائه دهند.


درب و پنجره کشویی

انواع پنجره دو سه جداره آپارتمانی

windowdoubleglazed
یکی ازانواع پنجره دو سه جداره آپارتمانی که صاحب نام در سطح کشور می باشد و طرفداران زیادی دارد پنجره دوجداره upvc وین تک می باشد.استفاده از پروفیل های گالوانیزه در ایناین پنجره ها این اطمینان را به شما می دهد که در درازمدت دچار خرابی و تغییر شکل نمی شود. پنجره دوجداره upvc وین تک از مقاومت بیشتری نسبت به پنجره های دیگر برخوردار است.


طرح پنجره دوجداره یو پی وی سی

پروفیل پنجره های دو سه جداره

windowdoubleglazed
پروفیل پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی کاربرد زیادی دارند و نقش مهمی را در دوام و پایداری پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی ایفا می کنند. پروفیل پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی هرگز پوسیده نمی شوند وعایق بسیارمناسبی هم در برابر گرما و سرما می باشند.نمایندگی شیشه پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
نمایندگی شیشه پنجره دو سه جداره به کیفیت و استاندارد بودن محصولات خود اهمیت زیادی می دهند.زیرا در تولیدات خود با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تزریق گاز آرگون بین شیشه ها نسل جدیدی از شیشه های دو سه جداره را پدید آورده اند, که باعث استحکام بالای پنجره ها و زیبایی آنها می شود.

شیشه دوجداره

X