انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
نمایندگی های فروش انواعپروفیل پنجره دو سه جداره وین تک در اقصی نقاط کشورمان آماده ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان گرامی می باشند. انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک شامل  W700, W640, W260و PP624 می باشد که هر یک کاربریخاصی را دارد.

پروفیل درب و پنجره دوجداره وین تک

پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست

windowdoubleglazed
پروفیل های پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست بعنوان یکی از بهترین برند های تولید پروفیل upvc در ایران مطرح می باشد که بهترین متریال برای ساخت درب وپنجره دوجداره می باشند. پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست باعث ایجاد نمایی زیبا برای نمای ساختمان ها می شود.

پنجره یو پی وی سی ویستابست


پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک WINTECH به گونه ای طراحی شده است که هر دو لنگه قابلیت بازشدن را دارد و می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده کرد تا هوای تازه وارد ساختمان شود. مناسب بودن پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک و قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک باعث شده است مورد توجه برج سازانقرار گیرد.

پروفیل پنجره دوجداره

پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست

windowdoubleglazed
این شرکت نماینده رسمی پروفیل پنجره دو سه جداره ویستابست برترین برند پروفیل ساخت ایران براساس استانداردهای بین المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور آمادگی خود را برای فروش و نصب انواع درب و پنجره دو سه جداره  یو پی وی سیدوجداره اعلام می کند.

ویستابست

پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک بهترین گزینه برای استفاده در آشپزخانه ها و پذیرایی منازل است و دلیل ان نوع بازشوی ان می باشد. یراق آلات پنجره دو سه جداره بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی حرکت می کند. حالت اول که مانند یراق تک حالته عمل میکند و حالت دوم برای عدم درگیری با پرده ها و در عین حال گردش هوا می باشد.

یو پی وی سی دوحالته

X