پنجره یو پی وی سی اراک با گارانتی خدمات پس از فروش

windowdoubleglazed
پنجره یو پی وی سی اراک با گارانتی خدمات پس از فروش : پنجره یو پی وی سی بسیار سبک است و مقاومت و استحکام بالایی در برابر عوامل مختلف دارد به همین علت است که از آن در ساخت درب و پنجره یو پی وی سی استفاده می شود. پنجره های دوجداره  یو پی وی سی با حفظ انرژی کمک شایانی به کاهش هزینه های مصرفی و صرفه جویی در مصرف انرژی می کنند.توری پنجره دوجداره قیمت ثابت متحرک در کرج

windowdoubleglazed
توری پنجره دوجداره قیمت ثابت متحرک در کرج: توری ضد حشرات قابل نصب در درب و پنجره های دوجداره دارای قابلیتهای خاص و ویژه ای نسبت به انواع مشابه می باشد. این نوع توریها در دو نوع پلیسه ای و ثابت عرضه می گردند . جنس این نوع توریهای استفاده شده از نوعی پلی استر به نام مش اکرلیک می باشند.این جنس بر خلاف توری های فایبرگلس مقاومتی زیادی در مقابل نور خورشید داشته وگام های توری از حالت اصلی خود خارج نمی شود. توری های ثابت قابلیت بازشدن نداشته و تنها در هنگام شستشو قابل جدا شدن از فریم می باشند .


انواع مدل پنجره یو پی وی سی لاکچری ویلا

windowdoubleglazed
انواع مدل پنجره یو پی وی سی لاکچری ویلا: امروزه در تمامی خانه ها و ویلاها ها شاهد استفاده از پنجره های دو جداره یو پی وی سی هستیم که از نفوذ گرد و خاک، سرما و گرما و همچنین سر و صدا به ساختمان جلوگیری میکند و سبب میشود در خانه خود احساس آرامش و راحتی داشته باشیم، علاوه بر این ها زیبایی خیلی خوب و بهتری برای ساختمان شما جلوه میدهد . این نوع پنجره های لاکچری پروفیل یو پی وی سی دارد که خود انواع مختلفی از نظر کیفیت و طرح بندی دارد که در این وب سایت میتوانید اطلاعات لازم را در مورد قیمت، نحوه ی اجرا و … داشته باشید پس با ما همراه باشید.


X