شیشه دودی پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
شیشه های دوجداره را می توان در رنگهای مختلف تولید کرد. از جمله رنگهای بسیار پر طرفدار در بین شیشه های رنگی، شیشه دودی پنجره دو سه جداره می باشد. انتخاب رنگ شیشه دوجداره به عوامل مختلفی چون نوع کاربری، شرایط آب و هوایی و معماری ساختمان بستگی دارد.

شیشه دودی پنجره

شیشه های دوجداره را می توان در رنگهای مختلف تولید کرد. از جمله رنگهای بسیار پر طرفدار در بین شیشه های رنگی، شیشه دودی پنجره دو سه جداره می باشد. انتخاب رنگ شیشه دوجداره به عوامل مختلفی چون نوع کاربری، شرایط آب و هوایی و معماری ساختمان بستگی دارد.
استفاده از شیشه دودی پنجره دو سه جداره  در درب و پنجره های امروزی نیز بسیار رونق پیدا کرده است ، قیمت شیشه دودی پنجره دو سه جداره  با توجه به این که دکوراسیون منزل شما را از این رو به آن رو میکند بسیار مناسب است.   تولید شیشه دودی پنجره دو سه جداره  با توجه به شرایط موجود و نیازهای جامعه طبق استاندارد ملی ایران صورت می‌گیرد.
در تدوین این استاندارد تا حد امکان استانداردهای کشورهای صنعتی پیشرفته و بین‌المللی لحاظ شده است. هدف از این استاندارد تعیین روش‌های آزمون، شیشه‌های دو جداره به منظور بررسی و حصول اطمینان از کیفیت آن‌ها می‌باشد. حداقل تعداد نمونه‌ها باید ۲۰ عدد از یک محصول باشد. انتخاب شیشه دودی پنجره دو سه جداره  به عوامل مختلفی برمی گردد.عوامل تأثیرگذار در رنگ شیشه دوجداره جهت پنجره دوجداره یو پی وی سی:
شیشه دودی پنجره دو سه جداره مطابق با معماری ساختمان:
شیشه دودی پنجره دو سه جداره شما و متعاقباً شیشه دوجداره آن باید از نظر رنگ یک نوع همخوانی با معماری ساختمان شما داشته باشد. به عنوان مثال در نماهایی که از ورق های نقره ای کامپوزیت استفاده شده است اکثراً از شیشه های دودی استفاده می کنند. در نماهایی که در آن از تلفیق چوب، شیشه و آجر استفاده شده است نیز می توان از شیشه دوجداره دودی و با برنز استفاده کرد.در نماهایی که از ورق های نقره ای کامپوزیت استفاده شده است اکثراً از شیشه های سیلورف دودی، رفلکس آبی استفاده می کنند.در نماهای سفید یک دست می توان از شیشه های دوجداره clear و یا آبی استفاده کرد.در نماهایی که در ان از تلفیق چوب، شیشه و آجر استفاده شده است می توان از شیشه دوجداره به رنگ برنز و یا دودی استفاده کرد. بسته به نوع معماری و سلیقه می توان از شیشه های دوجداره در رنگ های مختلف استفاده کرد. با توجه به عوامل گفته شده در بالا که در رنگ شیشه پنجره دو جداره upvc تأثیرگذار می باشند می توان بسته به شرایط رنگ شیشه دوجداره پنجره upvc خود را تغییر داد. یکی از پارامترهای زیبایی، رنگ می باشد که در انتخاب آن باید دقت فراوان بعمل آید.

فواید پنجره دوجداره یو پی وی سی

نوع کاربری شیشه دودی پنجره دو سه جداره: اولین نکته و مهمترین نکته برمی گردد به کاربری محلی که در آن پنجره دوجداره یو پی وی سی نصب شده است. به عنوان مثال در کاربری های مسکونی و تجاری اکثراً از شیشه های ساده و یا clear استفاده می کنند. برعکس در مکان های اداری جهت جلوگیری از ورود نور به داخل و همچنین نداشتن دید از بیرون اکثراً از شیشه های رنگی و یا شیشه دودی استفاده می شود. شیشه دودی باعث می شود که افراد از بیرون به داخل دید کافی نداشته باشند و همچنین شیشه های دودی نسبت به سایر رنگ ها، نور کمتری را به داخل انتقال می دهند.
شرایط آب و هوایی و جغرافیایی: در مناطق سردسیری حتماً از شیشه های clear یا شفاف استفاده می کنند که از تابش حداکثری نور خورشید برخوردار باشند. برعکس در مناطق گرمسیری و مناطق کویری و مناطقی که نور خورشید به صورت مستقیم می تابد و گرما بسیار می باشد و تابش نور خورشید باعث آزار و اذیت می گردد ، از شیشه های دودی استفاده می کنند تا از میزان حداقل تابش خورشیدی برخوردار باشند.
شیشه دوجداره low-e شیشه low-e
برعکس در مناطق گرمسیری و مناطق کویری و مناطقی که نور خورشید به صورت مستقیم می تابد و گرما بسیار می باشد و تابش نور خورشید باعث آزار و اذیت می گردد ، از شیشه های رفلکس و یا رنگی استفاده می کنند تا از میزان حداقل تابش خورشیدی برخوردار باشند. همچنین در این مناطق نیز می توان از نوعی شیشه low-e استفاده کرد که گرمای خورشید را کاملا منعکس نماید و به داخل نفوذ نکند در نتیجه خنگ نگه داشتن محیط داخل آسان تر می گردد و انرژی کمتری مصرف می گردد.
بازشو پنجره های یو پی وی سی ما با استفاده از متریال و مواد مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف ساخته شده است و در برابر کوران مقاوم خواهد بود. این بدان معناست که این پنجره ها گرمای بیشتری را نسبت به پنجره های قدیمی که  عملکرد حرارتی B دارند، ذر داخل خانه حفظ می کنند.


X