قیمت پنجره اصفهان خم کمانی رنگی

windowdoubleglazed
قیمت پنجره اصفهان خم کمانی رنگی : در شهر اصفهان پنجره ها غیر از کارایی و قابلیت در حفظ انرژی و تهویه هوای مطبوع، جلوه ساختمان هستند. نمای زیبا برای یک ساختمان تا حد زیادی به مدل پنجره ها بستگی دارد. یکی از مدل های پنجره که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد، پنجره های خَم به همراه شیشه رنگی است. پنجره های نیم دایره، دایره، کمانی و … انواع دیگر در جای خود زیبایی منحصر به فردی به نما می دهد.

  


قیمت پنجره اصفهان خم کمانی رنگی

پنجره خم یا کمانی 

یکی از زیباترین پنجره ها که در نمای ساختمان ها به کار می رود پنجره خم یا کمانی است. پنجره کمانی از افق دارای قوس یا هلال می باشد و این قوس با انهنای کامل ایجاد می شود. حتی شیشه نصب شده بر روی این پنجره شیشه خم می باشد. این پنجره می تواند بصورت یک لنگه و چند لنگه ساخته شود. این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می کند.

استفاده از پنجره های خم یا کمانی بسته به طراحی و معماری ساختمان دارد. در بسیاری از ساختمان ها برخی از پنجره های نما اشکال خاص دارند که جلوه ای خیره کننده به نما می دهد. توضیحات گفته شده درباره پنجره های قوس دار در رابطه با دیگر انواع اشکال غیرمتعارف پنجره مثل چندضلعی ها صدق می کند. اشکال گوناگونی را می توان با پروفیل UPVC ساخت که با مشاوره و محاسبه کارایی و مقاومت پنجره می توان آنها را تولید کرد

مزایای استفاده از پنجره دوجداره در شهر اصفهان 

قیمت بسیار مناسب

عایق قدرتمند صدا

عایق گرما و گرد و غبار

امکان استفاده از شیشه های بسیار بزرگ

طراحی مدرن و زیبا

مواد اولیه بسیار با کیفیت

نوردهی بسیار مناسب

برای سفارش هر نوع از پنجره های دو جداره upvc تنها کافی است تا به صفحه تماس با ما رفته و از طریق یکی از راه های تماس با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین شما می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و از مشاوره حضوری و مشاهده نمونه محصولات یو پی وی سی تک از نزدیک بهره‌مند بشوید. نسل جدید محصولات یو پی وی سی انقلابی بزرگ در صنعت ساختمان سازی ایجاد کرده است که ضمن زیباسازی هر چه بیشتر به حفظ امنیت فضا و ذخیره انرژی کمک شایانی می نماید. با استفاده از این محصولات تکنولوژی جدید ضمن مدرن سازی فضا از قابلیت های وصف نشدنی آنها نهایت استفاده را ببرید.


X